Wini: „Stawiam 2000 zł na mojego zawodnika Tomba, że rozwali w bitwie freestyle`owej całe Aspiratio Crew”. Mamy odpowiedź poznańskiej ekipy


2015.06.10

opublikował:

Wini: „Stawiam 2000 zł na mojego zawodnika Tomba, że rozwali w bitwie freestyle`owej całe Aspiratio Crew”. Mamy odpowiedź poznańskiej ekipy

Od kilku tygodni obserwujemy konflikt między SB Maffiją a Aspiratio Crew. Szef firmy Stoprocent i wytwórni StoproRap, z którą kontrakt ma podpisany reprezentant SB Maffiji Tomb, proponuje pojedynek, który wyłoni ostatecznego zwycięzcę beefu.

Stawiam 2000 zł na mojego zawodnika Tomba, że rozwali w bitwie freestyle`owej całe Aspiratio Crew albo jednego z ich zawodników – zapowiada Wini. Zapraszam do Szczecina. Możecie przyjechać całą ekipą, możecie wytypować jedną osobę od was, to już jak wam pasuje – proponuje szef Stoprocent. Zrobimy to typowo hiphopowo, gdzieś w mieście. Weźmiemy boom boksa, weźmiemy kamery, wszystko nagramy i będzie można zobaczyć, kto jest lepszy.

Aspiratio Crew odpowiedziało na wezwanie Winiego. Na początku pomyślałem, że sam rzucę ci te dwa koła, żebyś już się zamknął sympatyczny grubasie – mówi w poniższym materiale wideo Śliwa. Nie będziesz sobie nami ryja wycierał. Podejmuję rękawicę. Rozumiem, że chcesz chłopaka wypromować, bo niebawem wychodzi jego płyta. Serdecznie zapraszam do Poznania i stawka jest większa, przyjacielu – 5000 zł.

Polecane

Share This