Wini zapowiada nowy projekt – ligę bitewnego rapu


2019.02.19

opublikował:

Wini zapowiada nowy projekt – ligę bitewnego rapu

fot. kadr z wideo

Wiosną na polskiej scenie rusza całkowicie nowy projekt – ligę rapu bitewnego. Przedsięwzięcie nazwane Rap Nokaut ruszy 25 maja w warszawskiej Iskrze i przyniesie bitwy a capella toczone na wzór tych, które znamy ze Stanów, Francji czy Rosji.

Na bitwę przychodzimy przygotowani, co nie znaczy, że nie jest to freestyle, bo przecież trzeba odpowiedzieć przeciwnikowi na bieżąco – wyjaśnia w materiale zapowiadającym Rap Nokaut Wini. – Chcemy, żebyście zgłaszali się ze swoimi „szesnastkami” – zachęca Wini, obiecując atrakcyjne nagrody. Szef Stoprocent podkreśla przy tym, że uczestnicy pierwszej imprezy są już wybrani, zachęca natomiast do udziału w kolejnych odsłonach. 

Wisienką na torcie będzie walka VNM-a z… tego wam jeszcze dziś nie powiem – mówi szef Stopro.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia pod adresem kontakt@rapnokaut.com. – Chcemy, aby Rap Nokaut był traktowany jako sztuka, choć z kategorii tej brutalnej. Dwóch walczy, wyprowadzają ciosy, ale po walce muszą zapamiętać, że liczą się umiejętności, a nie nienawiść do drugiej osoby. Każdy uczestnik pozna swojego rywala wcześniej, więc będzie mógł w spokoju przygotować się do walki. Pisząc, zapamiętując, ćwicząc tekst tak, żeby mógł „zmieść” swojego przeciwnika – czytamy na stronie RapNokaut.com.

Polecane

Share This