Wiosna bez „The Voice of Poland”


2015.02.09

opublikował:

Wiosna bez „The Voice of Poland”

Już po zakończeniu piątej edycji programu „The Voice of Poland” mówiło się, że być może warto, by program miał dłuższą przerwę w emisji. Wydawało się, że tak się jednak nie stanie, ponieważ produkcja szóstej serii ruszyła zgodnie z planem. Teraz wiemy jednak, że „The Voice of Poland” nie pojawi się w wiosennej ramówce TVP2.

Nie oznacza to, że program znika z anteny. TVP2 zdecydowało się przesunąć emisję na jesień 2015. Poniżej oficjalny komunikat stacji:

TVP2 informuje, że emisja szóstej serii programu „The Voice of Poland” została przeniesiona na jesień.

Powodem takiej decyzji jest dbałość o zachowanie jak najwyższych standardów programu, który uznanie widzów zawdzięcza właśnie wysokiemu poziomowi artystycznemu i realizacyjnemu.

Okres pomiędzy ostatnią, jesienną edycją a planowaną na wiosnę, szóstą odsłoną „The Voice of Poland”, okazał się zbyt krótki dla producenta wykonawczego programu, firmy Rochstar Sp. z o.o., by przygotować go na równie wysokim poziomie, co poprzednie edycje.

Sympatyków programu pragniemy uspokoić, że „The Voice of Poland” nie znika na stałe z ramówki TVP2. Program powróci do Dwójki jesienią 2015 roku w formule gwarantującej naszym widzom najwyższą jakość.Wiadomo już, że w szóstej edycji „Voice`a” nie zobaczymy prowadzącej Magdaleny Mielcarz oraz trójki jurorów – Justyny Steczkowskiej, Edyty Górniak oraz Marka Piekarczyka. Nowy skład jurorski poznamy wkrótce.

Przypominamy, że wiosną nie zobaczymy także konkurenta „The Voice of Poland”, emitowanego przez TVN „The X-Factor”. W tym przypadku stacja zdecydowała o całkowitej rezygnacji z programu.

Polecane

Share This