Wiśniewski o udziale Brzozowskiego w Eurowizji: „Czasami ktoś podejmuje decyzje, które są odrobinę wymuszone”


2021.04.25

opublikował:

Wiśniewski o udziale Brzozowskiego w Eurowizji: „Czasami ktoś podejmuje decyzje, które są odrobinę wymuszone”

fot. mat. pras.

Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski i jego zespół Ich Troje dwukrotnie reprezentował. Polskę na konkursie Eurowizji. W 2003 roku zespół zajął siódme miejsce i był to drugi najlepszy wynik w historii polskich starów w konkursie. Trzy lata później Ich Troje zajęło dwunastą pozycję.

Podczas spotkania z fanami na czacie, Michał odpowiedział na pytanie dotyczące szans Rafała Brzozowskiego na tegorocznym konkursie:

 – Szanse są żadne. Wiecie, że ja nie kryję się za dyplomacją. Czasami tak jest, że ktoś podejmuje decyzje, które są odrobinę wymuszone, mało zorganizowane. Tak jest w tym przypadku (…) Dla mnie w ogóle niezrozumiałe jest, dlaczego Alicja Szemplińska nie pojechała na tę Eurowizję, bo generalnie to ona wygrała preselekcje, to ona została wybrana przez publiczność, więc ona powinna tam pojechać (…) Ja rozumiem, że to była któraś próba Rafała i dostał taką możliwość, więc z niej skorzystał. Nie będę krytykował postaci, dlatego że nie podlega wątpliwości, że potrafi śpiewać. Natomiast, tym bardziej że jedziemy na Eurowizję, to powinna być to polska piosenka, a jest szwedzka – powiedział Michał.

Wiśniewski jasno jednak zaznaczył, że nie krytykuje samego Rafała Brzozowskiego i jego umiejętności wokalnych, a mówi jednie o złej decyzji co do reprezentanta Polski na Eurowizji.

Polecane

Share This