Within Temptation dzieli się klipem do nowego singla


2020.05.27

opublikował:

Within Temptation dzieli się klipem do nowego singla

foto: mat. pras.

Within Temptation opublikowali wideo do swojego najnowszego utworu “Entertain You”. Utwór jest pierwszym singlem od czasu wydania albumu „Resist” i znajdzie się na kolejnej płycie holenderskiej grupy.

Ostatecznie każdy będzie miał swój pomysł na temat tego, o czym jest ta piosenka i video. Nas zainspirowało to, w jaki sposób traktujemy pewną grupę ludzi, która nie pasuje do naszego społeczeństwa i że zawsze odczuwamy potrzebę podkreślenia tego, jak bardzo ta grupa nie jest dopasowana – abyśmy sami mogli się dobrze poczuć. Zaczynamy ich wyróżniać i osaczać na różne sposoby. Obecnie naszą pierwszą reakcją na wypadek nie jest pomoc potrzebującej osobie, a sfilmowanie tego zdarzenia – komentuje wokalistka Sharon den Adel.

Oni nie są tutaj obecni dla naszej rozrywki. Nadszedł czas na nieco więcej autorefleksji i na to, by zadać sobie pytanie, dlaczego to robimy oraz jakie będzie to miało konsekwencje dla innych. Mam nadzieję, że świadomość jest krokiem naprzód w kierunku zmiany – dodaje artystka.

Within Temptation mają przyjechać w tym roku do Polski. Jeśli tylko koronawirus nie pokrzyżuje jej planów, Holendrzy wspólnie z Evanescence wystąpią 20 września w Arenie Gliwice.

Polecane

Share This