Within Temptation ponownie w Polsce


2016.02.24

opublikował:

Within Temptation ponownie w Polsce

Within Temptation zagra 1 maja we Wrocławiu w Hali Stulecia na koncercie towarzyszącym corocznemu Gitarowemu Rekordowi Guinnessa. Gwiazda symfonicznego rocka dołącza do ogłoszonych wcześniej artystów – Status Quo i Dżemu.

Powstała w 1996 roku holenderska grupa to wciąż jedna z największych gwiazd obu gatunków. Niemała w tym rola Sharon den Adel – charyzmatycznej wokalistki, która swoją energią zaraża pozostałych członków zespołu i zagrzewa koncertową publiczność.

Zespół dobrze znany jest polskim fanom – w ubiegłym roku zagrał koncert na Przystanku Woodstock, entuzjastycznie przyjęty przez kilkusettysięczną publiczność.

Koncert Within Temptation będzie częścią kultowego Święta Gitary, w ramach którego do Wrocławia rokrocznie zjeżdżają tysiące gitarzystów i miłośników muzyki z całej Europy. Najpierw na wrocławskim Rynku największa na świecie gitarowa orkiestra pod dyrekcją Leszka Cichońskiego spróbuje pobić swój własny Gitarowy Rekord Guinnessa (7344 gitary), a później impreza przeniesie się na tereny Pergoli oraz kompleksu wrocławskiej Hali Stulecia, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Bilety w cenach: 60 zł – normalne, 30 zł (ulgowe dla uczestników Gitarowego Rekordu Guinnessa 2016) są dostępne na Eventim.pl. Obecne ceny obowiązują do 15 marca.

Polecane

Share This