Wiz Khalifa pokazuje swój dom

Jak wygląda dom za prawie 5 milionów dolarów?


2018.07.30

opublikował:

Wiz Khalifa pokazuje swój dom

foto: mat. pras.

Nie zapraszam ludzi do mojego domu – powiedział Wiz Khalifa. Teraz postanowił zrobić wyjątek i zdecydował się pokazać Architectural Digest swoją rezydencję w Los Angeles.

Raper wynajmuje dom w jednej z ekskluzywnych dzielnic. Przyznał, że wartość całej nieruchomości to 4,6 miliona dolarów, a miesięczny czynsz to wydatek rzędu 16 tys. dolarów. Co jest ciekawego w domu, który według zapewnień Wiza ma śródziemnomorski klimat?

Oprócz sześciu sypialni w domu znjaduje się także specjalne pomieszczenie do palenia marihuany. – Każdy, kto pali marihuanę, ma niewielką część w swoim domu, która właśnie tak wygląda – powiedział Wiz pokazując specjalne pomieszczenie.

Artysta mieszka ze swoim synem Sebastianem. – Na dole jest pokój z zabawkami, na górze przeznaczony do nauki. Bawi się na dole, uczy się na górze. Większość przestrzeni w moim domu przeznaczona jest dla niego, więc im więcej ma pokoi, w których może coś zrobić, tym lepiej.

Sprawdźcie jak mieszka raper.

Wiz Khalifa wydał podwójny album

Wiz Khalifa wynagradza fanom wydłużone oczekiwanie objętością albumu. Na następcy kultowego “Rolling Papers” znalazło się aż 25 kawałków trwających łącznie półtorej godziny. Wśród zaproszonych przez rapera z Pittsburga gości znaleźli się m.in. Ty Dolla $ign, Snoop Dogg, Gucci Mane, Swae Lee z Rae Sremmurd i Partynextdoor. Płyta spotkała się z przychylnym odbiorem krytyków i fanów, zdobyła m.in. ocenę 4/5 w magazynie XXL.

Syn Wiza Khalify skrada całe show

Wiz Khalifa i Rae Sreemurd obywają wspólną trasę koncertową “Dazed & Blazed Summer 2018 Tour”. Podczas koncertu w Clarkston na scenie z raperem wystąpił jego pięcioletni syn. Zgromadzona publiczność była zachwycona krótkim występem chłopca. Całość możecie sprawdzić tutaj.

Związek z Winnie Harlow

Branża plotkarska w USA żyje jego związkiem z supermodelką Winnie Harlow. Związek potwierdził Wiz Khalifa na swoim Instagramie. Chantelle Brown, bo tak naprawdę nazywa się Harlow, ma bielactwo. Jest to schorzenie skóry, które objawia się białymi plamami na ciele.  Więcej można przeczytać w tym miejscu.

Polecane