Włodi i Sokół komentują swoją obecność na płycie Hemp Gru


2018.11.02

opublikował:

Włodi i Sokół komentują swoją obecność na płycie Hemp Gru

foto: mat. pras.

Planowana na 9 listopada płyta Hemp Gru „Eter” przynosi gościnny udział kilku zaskakujących gości. Wśród nich znaleźli się m.in. Włodi i Sokół, czyli artyści, których relacje z Hemp Gru układały się w przeszłości różnie. Obaj mówią o tym otwarcie w materiale zrealizowanym przez serwis Rap News.

To, że pojawiłem się na tej płycie, było jakiegoś rodzaju kolejnym etapem – przyznaje Włodi. – Mamy za sobą okres, w którym Wilku odszedł (z Molesty – przyp. red.). Okres, który przerwał nasze wspólne działania. Wilku odszedł oficjalnie z Molesty na rzecz HG. W jakiej atmosferze to się działo, to tam już nieważne. Dzisiejsze nagranie i ten numer może być dowodem na to, że nawet po jakimś czasie i rzeczach, w których się nie zgadzaliśmy, ch***wszych czy lepszych, można się jakoś dogadać i zrobić coś ciekawego dalej – dodaje.

„Mamy trudną historię. Zawiłą”

Sokół pojawił się na pierwszej płycie Hemp Gru „Klucz”. Krążek ukazał się nawet nakładem prowadzonej przez niego wytwórni Prosto. Później drogi artystów się rozeszły, a relacje uległy znacznemu ochłodzeniu. – My mamy trudną historię z Hemp Gru. Zawiłą – mówi Sokół. – Ona przechodziła przez różne etapy – od bardzo bliskich relacji, przez przypadkowe relacje po brak relacji, tudzież relacje negatywne. Ale nie byłoby mnie tutaj dzisiaj, gdybym nie szanował tych ludzi. To już się oczywiście wydarzyło wiele lat temu. To nie jest tak, że my dzisiaj zaczęliśmy z powrotem ze sobą rozmawiać. Cieszę się, że po latach wróciliśmy do normalnych relacji i wyjaśniliśmy sobie jakieś sprawy, bo mimo wszystko brakowało mi ich. To są bardzo specyficzni, ale konkretni ludzie.

Na płycie „Eter” usłyszymy m.in. Onara, Pezeta, Kaczego, grupę PRO8L3M i innnych. Szczegółową tracklistę znajdziecie tutaj.

W TIDALU pojawił się właśnie siódmy utwór promujący „Eter”. W piosence „Zaprogramowani” warszawskich raperów wokalnie wsparła Martyna Patynko.

Polecane

Share This