Włodi wskazał pięć ulubionych klasycznych numerów


2019.05.03

opublikował:

Włodi wskazał pięć ulubionych klasycznych numerów

fot. mat. pras.

Na kanale Yurkosky’ego pojawiła się nowa odsłona Klasycznej Piątki, tym razem z udziałem Włodiego. Warszawski weteran wskazał numery sprzed lat, które z różnych powodów uważa za swoje ulubione. – Kiedyś powiedziałem sobie, że będę polskim B-Realem. Też będę jarał zioło dzień w dzień i robił rap – deklaruje Włodi, otwierając swoje zestawienie kawałkiem „Hits from the Bong” Cypress Hill.

Na kolejnej pozycji raper stawia „93 ‚Til Infinity” Souls Of Mischief artysta, mówiąc, że to skate’owski numer, ponieważ często towarzyszył mu w czasach, gdy Włodi jeździł na deskorolce. „One Love” Nasa nazywa z kolei jednym z najlepszych storytellingów, jakie słyszał. – Nas pisze list do swojego koleżki do puszki, zdając mu relację z tego, co dzieje się na osiedlu – wspomina raper.

Dalej mamy kawałek, który dla wielu z Was może być zaskoczeniem. Na czwartej pozycji Włodi stawia „Beneath the Wheel” hardcore’owego D.R.I.. Na deser artysta zostawia Group Home i ich klasyk „Supa Star”. Zobaczcie, jak Włodi uzasadnia poszczególne wybory.

Polecane

Share This