Wojtek Gola nie rozpoznał Harry’ego Stylesa na czerwonym dywanie. „Przy takim natłoku gwiazd ciężko każdego rozpoznać”

Szef Fame MMA "odkłada hajs na feat" z Kizo, pisze o Chadzie, Tymku, Arianie Grande i innych.


2020.09.15

opublikował:

Wojtek Gola nie rozpoznał Harry’ego Stylesa na czerwonym dywanie. „Przy takim natłoku gwiazd ciężko każdego rozpoznać”

fot. kadr z wideo

Pamiętacie jeszcze ubiegłoroczny singiel Wojtka Goli „Rozkosz”? A może macie ochotę na jego kontynuację? Podczas instagramowego Q&A szef Fame MMA przyznał, że jeśli miałby nagrać kawałek z Kizo, to musiałaby to być druga część „Rozkoszy”.

– „Łoskosz 2″ z Kizo? Chyba pora odkładać hajsy na tego feata – zapowiedział.

Sprawdź też: Peja miał dostać milion od Fame MMA? Wojtek Gola komentuje

Kizo nie jest jedynym raperem, o którym Wojtek Gola wypowiadał się, odpowiadając na pytania fanów. Celebryta zdradził, w jakich okolicznościach poznał Chadę, przyznał, że Szpaku to „dobra morda”, Tymka nazwał „spoko gościem”, a o Popku napisał „podobno niezły świr”. Obok polskich gwiazd pojawiły się również zagraniczne, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że Gola rozmawiał z Arianą Grande na backstage’u gali MTV European Music Awards. O ile Wojtek nie miał problemu z rozpoznaniem wokalistki, o tyle z kilkoma innymi gwiazdami nie było tak łatwo. Na pytanie, czy spotkał kiedyś Harry’ego Stylesa, szef Fame MMA odpowiedział:

Byłem z nim na czerwonym dywanie, tylko nie wiedziałem wtedy, kto to jest. Tak samo miałem z Edem Sheeranem, G-Eazym i The Weekndem. Przy takim natłoku gwiazd ciężko każdego rozpoznać.

Polecane