Wojtek Gola potwierdza słowa Jędkera


2020.02.10

opublikował:

Wojtek Gola potwierdza słowa Jędkera

fot. kadr z wideo

Jędker w niedzielę poinformował o tym, że dostał zielone światło od Federacji i teraz czeka na ruch przeciwnika. W poniedziałek zapytaliśmy szefa federacji FAME MMA, Wojtka Golę czy naprawdę szykuje nam się konfrontacja byłego członka Zip Składu i WWO w oktagonie.

Jesteśmy wstępnie zainteresowani tą walką i rozważamy wystawienie tego zawodnika w przyszłości. Jędker chce konkretnie walczyć z Wujkiem Samo Zło – potwierdza Wojtek Gola, szef federacji FAME MMA – Wujek Samo Zło nie raz wypowiadał się niepochlebnie o naszej federacji, ale nikomu nie zamykamy drzwi – dodaje.

Zapytany o to czy jest szansa na to żeby wcześniej zobaczyć Jędkera w klatce nie wyklucza takiej możliwości.

Najbardziej ekscytująca walka byłaby z Wujkiem, ale jeśli nadarzy się taka okazja to wystawimy go wcześniej, być może nawet na którejś z najbliższych gal – zdradza szef federacji FAME MMA

FAME MMA to pierwsza i jedyna w Polsce gala typu freak fight podczas których walczą ze sobą celebryci, youtuberzy, influencerzy czy raperzy. Pierwsza gala FAME MMA odbyła się w czerwcu 2018 roku w Koszalinie. Kolejna, szósta, gala odbędzie się 28 marca w Hali Sportowej Częstochowa. Walką wieczoru bezie starcie Marty „Linkimaster” Linkiewicz z debiutującą Kamilą „Zusje” Smuglecką, znaną wcześniej pod pseudonimem Luxuria Astaroth. Wystąpiła m.in. w teledyskach Donatana promujących projekt „Równonoc”. Na gali zobaczymy także Qbika, Kubańczyka, Cypisa i L Pro.

Polecane

Share This