Wojtek Mazolewski i John Porter prezentują „Don’t Ask Me Questions”


2019.04.12

opublikował:

Wojtek Mazolewski i John Porter prezentują „Don’t Ask Me Questions”

fot. P. Tarasewicz

Na polskiej scenie muzycznej dzieje się ostatnio bardzo dużo. Swoją cegiełkę do tego muzycznego szaleństwa postanowili dodać Wojtek Mazolewski i John Porter. Artyści prezentują singiel „Don’t Ask Me Questions” z nowej, zapowiadanej na maj wspólnej płyty „Philosophia”. Połączenie ich kompozytorskich sił doprowadziło do stworzenia utworu pełnego surowej energii i emocji, które wybuchają czasem w każdym z nas.

„Don’t Ask Me Questions” to piosenka o szukaniu przez samego siebie nieosiągalnej „idealnej miłości”. Szukam dalej, uparcie uznając, że nic nie wiem – tak jak wielu mędrców przede mną. „Don’t Ask Me Questions” to jeden z pierwszych utworów, który ja i Wojtek zrobiliśmy razem i jest to dobry przykład na to, jaką energię włożyliśmy w nasz projekt – mówi John Porter.

To utwór o nas samych, o naszych poszukiwaniach i potrzebie prawdziwej przyjaźni. Kiedy zaczęliśmy grać ten riff, od razu pojawiła się dobra energia. To co się rodziło, powodowało gęsia skórkę. Czuliśmy, że uzupełniamy się idealnie i idziemy w dobrą stronę. Powstał zróżnicowany dynamicznie utwór ze zmianami tempa i nastroju, który pędzi po emocjach w poszukiwaniu szczęścia – dodaje Wojtek Mazolewski.

Duet Mazolewski/Porter to połączenie klasyki z nowoczesnością, rockowego pazura z jazzową wirtuozerią i bluesowym duchem, zamkniętych w formie świetnie skrojonych piosenek.

Polecane

Share This