Wojtek Mazolewski & Natalia Przybysz w Warszawie

Sprawdźcie listę nadchodzących koncertów Wojtka Mazolewskiego i Pink Freud.


2015.06.19

opublikował:

Wojtek Mazolewski & Natalia Przybysz w Warszawie

Niezwykłym zapowiada się sobotni występ Wojtka Mazolewskiego z Natalią Przybysz na wodnej scenie warszawskiego kluby Pomost 511. Muzycy współpracowali już wielokrotnie m.in. podczas nagrania utworu „I love you smile”. Tym razem na zaproszenie H&M Love Music, Natalia i Wojtek zabiorą publiczność w podróż po swoich muzycznych fascynacjach, prezentując własne utwory oraz kompozycje innych artystów.

Wszystkich spragnionych ambitnych dźwięków zapraszamy także na serię czerwcowych koncertów w Gdyni, Siedlcach i Warszawie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim Ekscentryczny Projekt Muzyczny, przygotowany specjalnie na Piknik Stołecznej. Będzie to spotkanie trzech muzycznych osobowości Ewy Bem, Matyldy Damięckiej i Wojtka Mazolewskiego. Nie zabraknie swingujących  rytmów i międzywojennych przebojów.

Wakacje Kwintet Wojtka Mazolewskiego rozpocznie od trzech jazzowych festiwali. Trasa rozpocznie się 3 lipca w Wadowicach, zespół będzie gwiazdą Młyn Jazz Festiwalu. Kolejnego dnia Wojtek Mazolewski Quintet zaprezentuje muzykę z albumu „Polka” kilkutysięcznej, warszawskiej publiczności. Koncert zainauguruje tegoroczną edycję Festiwalu Jazz na Starówce. Szczególnym wydarzeniem będzie pierwszy występ zespołu w Turcji. Formacja gdańskiego artysty została zaproszona na Istanbul Jazz Festival. Wśród gwiazd festiwalu znaleźli się także Marcus Miller i Michael Kiwanuka. 6 lipca kwintet Wojtka będzie dzielił stambulską scenę z Melody Gardot.

20.06 – Wojtek Mazolewski & Natalia Przybysz – H&M Love Music, Pomost 511, Warszawa

21.06 – Wojtek Mazolewski Quintet – otwarcie Quadrille Comferance & SPA, Gdynia

24.06 – Pink Freud – Syreni Śpiew, Warszawa

25.06 – Pink Freud – Bank Bistro&Bar, Siedlce

27.06 – Ekscentryczny Projekt Muzyczny – Piknik Stołecznej, Warszawa

3.07 – Wojtek Mazolewski Quintet – Młyn Jazz Festiwal, Wadowice

4.07 – Wojtek Mazolewski Quintet – Jazz na Starówce – Warszawa

6.07 – Wojtek Mazolewski Quintet – Istanbul Jazz Festival, Turcja

Polecane