Wokalista Slipknota na nowej płycie zespołu Nergala


2020.01.10

opublikował:

Wokalista Slipknota na nowej płycie zespołu Nergala

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Me And That Man opublikowali dziś kolejny nowy klip. Utwór, w którym gościnnie wystąpili Landers Andelius (z formacji Dead Soul) oraz Rob Caggiano z Volbeat (ex-Anthrax) nosi tytuł „Surrender”. Wraz z premierą teledysku grupa ujawniła szczegóły szykowanej na 27 marca płyty „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1”.

Trzeba przyznać, że następca „Songs of Love And Death” zapowiada się ekscytująco. Nergal i jego koledzy zaprosili do współpracy plejadę znakomitości – m.in. Coreya Taylora ze Slipknot, Matta Heafy’ego z Trivium, Ishahna (Emperor), Brenta Hindsa (Mastodon) czy Nicke Andersona (ex-Entombed, The Hellacopters, Lucifer, Imperial State Electric).

„New Man, New Songs, Same Shit, vol.1” został wyprodukowany przez Nergala, a nagraniami zajęli się Haldor Grunberg i Łukasz Kumański. Materiał zarejestrowano w Drive Recording Studio, miksem zajął się Haldor Grunberg w Satanic Audio, natomiast masteringiem Brian Lucey w Magic Garden Mastering.

Z największą dumą i zarazem z pewnego rodzaju ulgą przedstawiam wam drugi materiał Me And That Man – „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1″. Tym razem chciałem podjąć trochę inne wyzwanie i stworzyć album składający się z 11 utworów, ale tak, żeby każdy kawałek wyróżniał się odmiennym charakterem i klimatem. Album zarejestrowałem wraz z najbardziej utalentowanymi i najważniejszymi osobami z obecnej sceny i wspólnie wybieramy się na wycieczki do świata bluesa, folku, country, a nawet spaghetti westernu. Czas pokaże, czy osiągnęliśmy cel, ale głęboko wierzę, że tak będzie. Jestem bardzo dumny z tego dzieła. Chciałbym podziękować KAŻDEMU z naszych gości za udział w tym projekcie, a są to: Mat & Matt, Niklas i Jorgen, Corey, Alan, Addi, Brent, Vegard, Sivert, Anders, Rob, Jerome, Johanna i Nicke

KOCHAM Was wszystkich nieskończenie! Bez pasji i serca, które w te dźwięki włożyliście, powstanie „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1” nie byłoby możliwe – komentuje Nergal

Me And That Man – „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1” – tracklista:

1. Run with the Devil feat. Jorgen Munkeby (norweskie Shining)
2. Coming Home feat. Sivert Høyem (Madrugada)
3. Burning Churches feat. Mat McNerney (Grave Pleasures)
4. By the River feat. Ihsahn (Emperor)
5. Męstwo
6. Surrender feat. Landers Andelius (Dead Soul)
7. Deep Down South feat. Johanna Sadonis (Lucifer)
8. Man of the Cross feat. Jérôme Reuter (Rome)
9. You Will Be Mine feat. Matt Heavy (Trivium)
10. How Come feat. Corey Taylor (Slipknot)
11. Confession feat. Niklas Kvarforth (szwedzkie Shining)

Zaraz po premierze albumu zespół rusza w polską trasę koncertową New Tour, New Songs, Same Shit 2020. Nergalowi i jego ekipie podczas trasy będą towarzyszyć Frank The Baptist oraz Mulk oraz w roli gościa specjalnego Jørgen Munkeby z norweskiej formacji Shining.

Oto szczegóły polskich koncertów:

2.04 – Wrocław, Zaklęte Rewiry
3.04 – Szczecin, Kosmos
4.04 – Gdańsk, Stary Maneż
5.04 – Toruń, Lizard King
15.04 – Warszawa, Palladium
16.04 – Kraków, ZetPeTe
17.04 – Poznań, Tama
18.04 – Gostyń, Hutnik
19.04 – Katowice, P23

Polecane

Share This