Wokalistka Florence & The Machine świętuje siódmy rok trzeźwości


2021.02.05

opublikował:

Wokalistka Florence & The Machine świętuje siódmy rok trzeźwości

foto: Vincent Haycock

Florence Welch z zespołu Florence And The Machine właśnie pochwaliła się siódmą rocznicą wytrwania w trzeźwości i przy okazji zaapelowała do wszystkich osób, które mają problem z uzależnieniami. Florence Welch miała problem z alkoholem. Przyznała, że w czasie tras koncertowych zdarzało jej się obudzić w mieszkaniach i ubraniach innych osób. Zdecydowała się jednak podjąć radykalne kroki w walce z nałogiem i udało jej się wygrać tę walkę. W trzeźwości wytrwała już siedem lat.

To już siedem lat. Wysyłam swoje wsparcie wszystkim tym, którzy walczą. Jeśli czujesz się niepewnie w związku z narkotykami, alkoholem czy zaburzeniami odżywiania to całkowicie Cię rozumiem. Pragnienie odcięcia się od społeczeństwa jest silne, ale nie poddawaj się. Będziemy potrzebować się po innej stronie – napisała Florence Welch z Florence And The Machine.

SPRAWDŹ TAKŻE: 10 najważniejszych płyt – Kasia Popowska

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Florence Welch (@florence)

W zeszłym roku Florence Welch udostępniła spot reklamujący zapach „Gucci Bloom” na Twitterze. Okazało się, że jako miłośniczka zapachów miała zaszczyt być częścią nowej kampanii „Gucci Bloom”, a obok niej pojawiły się inne kultowe kobiety – Susie Cave, Jodie Turner-Smith i Anjelica Huston. Wokalistka Florence And The Machine przyznała, że spot kręcony był w 2019 roku w kwitnących ruinach La Scarzuola surrealistycznego teatru zbudowanego na starożytnym klasztorze na Umbrii. Za reżyserię filmu odpowiadała Floria Sigismondi. Wokalistka podziękowała także Gucci „za to niezapomniane przeżycie”.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This