Wokalistka Żywiołaka wydała kolejny singiel – video


2012.09.13

opublikował:

Wokalistka Żywiołaka wydała kolejny singiel – video

Za kilka dni do rozgłośni radiowych trafi drugi singel Niny Nu „Niewidzialni” pochodzący z albumu „Szepty”.

Ale już teraz możemy obejrzeć video klip właśnie do tego utworu. Za jego realizację jest odpowiedzialny Michał Jaskulski (m.in. autor  teledysków Edyty Bartosiewicz, Kazika Na Żywo, Indios Bravos oraz “Czystego Szaleństwa” – teledysku, nagrodzonego na festiwalach w Los Angeles i Kanadzie, nominowanego do Grand Prix Yach Film Festiwal a także prezentowanego na wielu europejskich festiwalach w tym I’ve Seen Films Rutgera Hauera we Włoszech).

Nina Nu/Szepty to przedsięwzięcie artystyczne, którego liderką jest Nina Nu, i które stworzyła razem z Andrzejem Turczynowiczem oraz Pawłem Gawlikiem.

Piosenki zawarte na płycie „Szepty” to refleksyjne teksty autorstwa Niny Nu, z wyjątkiem „Ja Kilkunastoletnia” będącego piosenkową wersją wiersza Wisławy Szymborskiej. Ten niezwykle dojrzały muzycznie krążek możemy próbować zaszufladkować gdzieś pomiędzy balladą alternatywną i nowoczesną muzyką autorską.

        

„Szepty” to album dwupłytowy. Zawiera on oryginalne wersje a także  drugi krążek – Mixszepty z remixami wykonanymi przez Electhrobbeat”a.  Dwa z nich możemy także znaleźć na najnowszym singlu „Niewidzialni”.

Polecane

Share This