World Wide Warsaw wraca w nowej formule. Poznaliśmy line-up przyszłorocznej edycji


2021.12.01

opublikował:

World Wide Warsaw wraca w nowej formule. Poznaliśmy line-up przyszłorocznej edycji

fot. mat. pras.

Na koncertową mapę Polski wraca World Wide Warsaw. Zaplanowana na przyszły rok szósta edycja przyniesie zmianę formuły. World Wide Warsaw to pierwszy Multi-venue Festival w Warszawie. Koncerty w ramach festiwalu odbędą się w kilkunastu klubach, a także wyjątkowych, nietypowych miejscach zlokalizowanych w okolicach centrum Warszawy. WWW to różnorodne gatunki muzyczne, wiele miejsc na mapie Warszawy i jeden cel – wskazywanie nowych trendów w muzyce.

Wcześniej koncerty trwały przez cały miesiąc, teraz skupiamy się na jednym weekendzie. Uczestnicy mają szansę zakupić karnet, który upoważnia ich do wstępu na wszystkie koncerty i imprezy w ramach festiwalu WWW. W późniejszym terminie udostępnimy również bilety jednodniowe na każdy koncert – komentują organizatorzy.

Do tej pory na festiwalu gościli tacy artyści jak Post Malone, Slowthai, Bob Moses, The Internet, Thundercat czy Anderson .Paak. Na WWW 2022 wystąpią następujący artyści:

Tommy Cash, Jeff Mills & Orchestr, HVOB live, Ross From Friends live,HENGE., Pete & Bas, Alina Pash, Denise Chalia, Finn Askew, RHYE, Peaches, Parra For Cuva, Dixon, Yeule.

Kolejnych wykonawców poznamy wkrótce.

Lokalizacje:: Torwar, Teatr Warszawy, Bardzo Bardzo, Niebo, SPATiF, Smolna & more TBA…

Ceny karnetów: 299 pln (early bird), 349 pln (regular), 399 pln (last call). Sprzedaż karnetów rusza w piątek 3 grudnia. Informacje na temat biletów jednodniowych poznamy wkrótce.

Polecane

Share This