WOŚP zebrała 127 495 626 PLN


2021.02.01

opublikował:

WOŚP zebrała 127 495 626 PLN

Foto: Damian Mekal / WOŚP

– To był wyjątkowy i najdłuższy Finał w historii. 27 godzin transmisji online ze studia finałowego, koncerty, licytacje i niesamowite emocje. Przede wszystkim jednak pomimo pandemii był to kolejny rekordowy i bezpieczny Finał – czytamy w komunikacie WOŚP.

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców

Zgodnie z tradycją, późnym wieczorem odbyła się „licytacja” Złotych Serduszek i Złotych Kart.

Złota Karta nr 1 zdobyła firma ITA Tools za kwotę 181 818 zł.
Złote Serduszko nr 1 otrzyma Bio-Gen Łódź za kwotę 677 777 zł.

Kwota ostateczna

Ostateczny wynik zbiórki 29. Finału WOŚP zostanie ogłoszony przez Jurka Owsiaka na konferencji prasowej dnia 7 kwietnia – w Światowy Dzień Zdrowia.

Orkiestra nie przestaje grać

Chociaż finałowa transmisja została zakończona, nadal można wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i cel 29. Finału. Do 14 lutego można licytować przedmioty na aukcjach Allegro, a do 15 lutego jest możliwość wysyłania SMS. Wszystkie formy wsparcia można znaleźć tutaj.

Za kulisami WOŚP

Za pośrednictwem transmisji internetowych oraz telewizyjnych z samego serca 29. Finału WOŚP ze studia telewizyjnego znajdującego się na Placu Defilad w Warszawie możemy dotrzeć w dosłownie każdy zakątek świata. Obraz, który wychodzi ze studia swoje życie zaczyna przed kamerami, za którymi stoją operatorzy kamer. Oprócz nich ważną częścią współistnienia są dźwiękowcy, montażyści, świetlicy oraz pozostali pracownicy zaplecza technicznego. Jesteście głodni wrażeń co dzieje za kulisami 29. Finału WOŚP? Koniecznie obejrzyjcie nasz materiał.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Dawid Podsiadło wspiera 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Opublikowany przez cgm Niedziela, 31 stycznia 2021

Polecane

Share This