WOW! Music Awards za nami


2012.05.30

opublikował:

WOW! Music Awards za nami

Po długich obradach jury oraz wielu tygodniach głosowania widzów TVN i słuchaczy radia Eska i EskaROCK mamy wyniki tegorocznej edycji WOW! Music Awards! Clock Machine z utworem „Bad Man” wygrywają w głosowaniu, a Power of Trinity i ich „Chodź ze mną” zostają uhonorowani przez jurorów Grand Prix.

Chłopaki z Clock Machine dopiero zaczynają, ale idzie im naprawdę nieźle. Pochodzą z Krakowa i jak sami o sobie mówią: są młodzi, przystojni i bezkompromisowi. Zdobyli główne nagrody m.in. na: 41 festiwalu FAMA, juwenaliowym przeglądzie kapel studenckich 2011 oraz zostali finalistami konkursu Empik Make More Music! Igor Walaszek – wokal, Michał Koncewicz – gitara, Kuba Tracz – bas i Piotr Wykurz – perkusja, pojawią się w niedzielę (10 czerwca) na scenie Orange Warsaw Festival. 

Zespół Power Of Trinity powstał w Łodzi i jak większość artystów z polskiego „Manchesteru” wytworzył swój oryginalny styl oparty na łączeniu rzeczy na pozór bardzo od siebie odległych. Muzycy mieszają mocne, surowe, rockowe riffy z dubstepem oraz elementami charakterystycznymi dla muzyki reggae, przywołując na myśl dokonania mistrzów mieszania gatunków w rodzaju The Clash czy Police. Album „Loccomotiv” trafił do sklepów jesienią 2011 i od tamtej pory wciąż zdobywa nowych słuchaczy. Skład zespołu tworzą: Jakub Koźba – wokal, Łukasz Cyprys – gitara, Krzysiek Grudziński – bas oraz Grzesiek Graczyk – perkusja. Oni także zaprezentują się publiczności Orange Warsaw Festival w niedzielę – 10 czerwca.

Jednym słowem, o Orange Warsaw Festival 2012 wiemy już wszystko:


Sobota (9 czerwca):

Fisz Emade Tworzywo

De La Soul

Garbage

Linkin Park

Niedziela (10 czerwca):

WOW! Music Awards – Clock Machine i Power of Trinity

KAMP!

Ms. Lauryn Hill

The Prodigy

Groove Armada (DJ Set)

Polecane

Share This