Wpadnij na imprezę Leash Eye


2013.10.05

opublikował:

Wpadnij na imprezę Leash Eye

Jeżeli nie macie planów na sobotni wieczór, to powinniście go spędzić w warszawskim klubie Ćma Barowa. O godzinie 20.00 rozpocznie się tam release party grupy Leash Eye, która zaprasza na odsłuch swojego nowego krążka „Hard Truckin` Rock”. W dobrej atmosferze i fantastycznym towarzystwie będzie można posłuchać trzeciego już albumu muzyków Leash Eye, porozmawiać z członkami zespołu i kupić ich płytę.

„Hard Truckin` Rock” Release Party

Klub Ćma Barowa, godz. 20.00

ul. Nowogrodzka 11, Warszawa

Zespół Leash Eye z siłą wielkiej ciężarówki prze do przodu, podbijając polski rynek oraz kolejne serca fanów, trzymając się konsekwentnie swojego stylu. Doskonale pamiętamy ich duże sukcesy – zwycięstwo w  konkursie Antyfest organizowanym przez Antyradio, które pozwoliło im zagrać na jednej scenie z takimi znakomitościami jak: Iron Maiden i Motorhead, a także wygraną w polskiej edycji Wacken Metal Battle, która zaprowadziła Leash Eye wprost na scenę Wacken Open Air. Nie można zapomnieć także o tym, że utwory z drugiego krążka „V.I.D.I.” zapewniły tej formacji dotarcie do międzynarodowego etapu konkursu organizowanego przez Hard Rock Cafe.

Członkowie Leash Eye nazywają obecnie swoją muzykę Hard Truckin’ Rock, a w praktyce jest to mieszanka dużej ilości melodyjnego hard rocka rodem z lat 70-tych oraz elementów stoner metalu czy też southern rocka. Brzmienie zespołu to osadzona sekcja rytmiczna wzbogacona o mięsiste gitary oraz przesterowane organy Hammonda. To wszystko okraszone niebanalnym, typowo hard-rockowym wokalem – daje mieszankę klasyfikującą muzykę Leash Eye w kategoriach hard rocka na miarę XXI wieku.

Polecane

Share This