Wraca Kraków Live Festival. Organizatorzy przedstawili główną gwiazdą


2022.04.21

opublikował:

Wraca Kraków Live Festival. Organizatorzy przedstawili główną gwiazdą

fot. Artur Rawicz / Show the Show

Festiwale wracają na dobre. Alter Art zapowiedział, że jeszcze w tym tygodniu poznamy pierwsze informacje dotyczące tegorocznego Kraków Live Festivalu. Agencja dotrzymuje słowa, zdradzając, że headlinerką drugiego dnia imprezy będzie Halsey. Do line-upu dołączyli również Lewis Capaldi – muzyczny fenomen z Wielkiej Brytanii, Parcels – rosnący w siłę reprezentanci alternatywnego popu, Mimi Webb – wschodząca brytyjska gwiazda, oraz Jan-rapowanie – pierwszy reprezentant rodzimego hip-hopu na tegorocznym KLF.

Jedna z najbardziej wyrazistych globalnych gwiazd ostatnich lat, która z jednej strony może się poszczycić wielomiliardowymi odsłuchaniami swoich największych przebojów, a z drugiej nagrywa swoją ostatnią, 4 płytę „If I Can’t Have Love, I Want Power” z legendami alternatywy – Trentem Reznorem i Atticusem Rossem. Do zobaczenia 20 sierpnia na jej pierwszym, wyczekiwanym koncercie w Polsce. Limitowana pula biletów i karnetów Early Bird Tickets dostępna w sprzedaży od piątku (22.04), wyłącznie przez tydzień – reklamują organizatorzy.

Kraków Live Festival jest solidarny z Ukrainą i będzie miejscem zaangażowanym w działania wspierające Ukrainki i Ukraińców w związku z barbarzyńską inwazją Rosji na ich kraj. Podczas festiwalu będzie miała miejsce specjalna akcja „Wspierajmy Ukrainę na koncertach”, o szczegółach której poinformujemy niebawem.

Kraków Live Festival 2022 odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Kolejne gwiazdy poznamy wkrótce.

Polecane

Share This