Wraca Lato na Pradze. Znamy pierwszych artystów, którzy zagrają podczas tegorocznych wakacji


2021.02.11

opublikował:

Wraca Lato na Pradze. Znamy pierwszych artystów, którzy zagrają podczas tegorocznych wakacji

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Po raz kolejny piękna warszawska Praga stanie się koncertowym sercem miasta.

Wszyscy tęsknimy za koncertami swoich ulubionych artystów i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Pandemia koronawirusa brutalnie zmieniła rzeczywistość, pozbawiając nas bliskich kontaktów międzyludzkich, a w tym także wydarzeń kulturalnych i koncertów, które zostały odwołane lub przełożone na odległe terminy.
Projekt Lato na Pradze jest odpowiedzią na ten problem i dowodem na to, że bezpieczna organizacja plenerowych koncertów jest możliwa i można cieszyć się muzyką na żywo przy zachowaniu wszystkich zasad sanitarnych.

SPRAWDŹ TAKŻE: Poznaliśmy artystów nominowanych do Rock And Roll Hall Of Fame

Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści wystąpią dla swoich fanów w przepięknych i klimatycznych przestrzeniach Pragi Centrum.

Zagrają m.in. Nosowska, Mery Spolsky, Karaś / Rogucki, Clock Machine, Mrozu, JWP/ BC, Wojtek Mazolewski, Vito Bambino, Fukaj & Szczyl, Coals, LemON i Undadasea.

– Nasza agencja nieustannie pracuje nad tegoroczną edycją projektu Lato na Pradze. Pierwsi ogłoszeni artyści to dopiero przedsmak tego co fani muzycznych i kulturalnych wydarzeń będą mogli przeżyć tego lata w warszawskiej Pradze Centrum. Zabytkowa przestrzeń ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo – to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie podczas Lata na Pradze – mówią przedstawiciele Follow The Step.

Poniżej znajdziecie grafik zaplanowanych do tej pory koncertów:

03.07. – Mrozu
06.07 – Mery Spolsky
09.07 – Karaś / Rogucki
13.07 – Sonbird
17.07 – Undadasea
23.07 – Vito Bambino
27-07- Clock Machine
28.07 – JWP/BC
30.07 – Nosowska
01.08 – Wojtek Mazolewski
18.08 – Coals
21.08 – LemON
28.08 – Fukaj & Szczyl

OBSERWUJ NAS NA INASTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

W trakcie wydarzeń zostaną zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa jak np. płyny dezynfekujące, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych. Podczas eventów organizatorzy zapewniają swobodne przemieszczanie się z zachowaniem dystansu społecznego.

Podczas pierwszej edycji wystąpili m.in: Krzysztof Zalewski, Beata Kozidrak, Daria Zawialow, Kayah, Nosowska, Hania Rani, Brodka, Natalia Przybysz, Kwiat Jabłoni, Jan Rapowanie, Ralph Kaminski, Bitamina, Król i Sanah.

Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są na www.followthestep.com www.pragacentrum.pl oraz w Going.

 

Polecane

Share This