Wrocławska ofensywa. Sitek i Waldemar Kasta łączą siły


2020.07.08

opublikował:

Wrocławska ofensywa. Sitek i Waldemar Kasta łączą siły

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Rewelacyjną wiadomość przekazał Sitek na swoim Instagramie. Raper pracuje nad nowym materiałem zatytułowanym „Nowy Vibe”. Wydawnictwo ukaże się na rynku 18 września tego roku i będzie zawierać 14 numerów. W jednym z nich usłyszymy legendarnego wrocławskiego MC – Waldemara Kastę, który dograł się do zamykającego album utworu „Filar”. O tej niesamowitej kooperacji wrocławski raper poinformował na swoim Instagramie. Jak napisał, jeszcze kilka lat temu nigdy by nie uwierzył, że uda nu się nagrać numer z takimi postaciami.

Naturalny luz, styl jak z NY, kozackie flow, bandany i całe to g***o „It Hit Different” to były czasy kiedy do Clinic bazar nie jeździło się po ciuchy, a żeby spotkać Wall-E. Gdyby wtedy ktoś powiedział mi, że za kilka lat będę robił numery z donGURALesko i Waldemarem Kastą nie dałbym wiary. Następny klip jest dla mnie mega ważnym kawałkiem i wierze, że to rozjebie – napisał Sitek.

SPRAWDŹ TAKŻE: Nowa płyta Taco Hemingwaya już w piątek?

O współpracy z Sitkiem poinformował także Waldemar Kasta i zapowiedział, że to tylko wstęp do czegoś większego.

Ofensywa ruszyła. Wrocław ma swoją reprezentacje w grze od bardzo dawna. Teraz albo nigdy. Człowiek ma już swoje lata i od dawna się nie udziela, ale pora by o sobie przypomnieć. Po co? Choćby po to, że dla mnie w wieku ojców niektórych rapperów szans na ponowne zaistnienie na scenie pewnie się już nie przewiduje – napisał Kasta. – Cieszę się, że reprezentant Wrocławia zechciał mnie przypomnieć. Mogę tylko napisać, że singiel z Sitkiem to zaledwie preludium do powiedzenia ostatniego słowa – dodał.

Polecane

Share This