Wspólna płyta Białasa, Bedoesa i Quebonafide?


2018.08.30

opublikował:

Wspólna płyta Białasa, Bedoesa i Quebonafide?

foto: Wojtek Koziara

W 2015 roku Bonson w rozmowie z my3miasto mówił: – Mieliśmy taki plan już wcześniej i na chwilę przerwaliśmy, bo ja nagle zacząłem nagrywać numery na solówkę. Spokojnie, bardzo chcemy to zrobić, a wiadomo – ja, Quebo i Białas jesteśmy raperami, którzy raczej nie mają problemu z pisaniem. Znaczy Quebo trochę zapracowany jest teraz, ale z tego co rozmawiamy też ma na to zajawkę i to na pewno wyjdzie. A jak wyjdzie, to już grubo będzie.

Od tamtej pory trio nagrało numer o tytule „BBQ” na płytę producencką The Returners „Nowa stara szkoła”. Czy doczekamy się projektu BBQ, czyli wspólnej płyty Białasa, Bonsona i Quebonafide? Prawdopodobnie tak, ale… w innym składzie. Z najnowszych informacji wynika, że projekt nie został zawieszony, ale zmieniony.

Jeden ze słuchaczy zadał Białasowi pytanie na Instagramie: – Wyjdzie BBQ, czy nie ma szans?. Raper odpowiedział twierdząco, oznaczając siebie, Quebonafide i… Bedoesa.

Białas & Lanek ujawnili szczegóły płyty

– “HYPER2000 to suma emocji i przeżyć naszej ery, ery roku 2000. Nasz ślad w czasoprzestrzeni – mówi o nadchodzącej płycie Białasa i Lanka jej producent. Wydawnictwo trafi do sklepów 5 października. Jutro w sieci pojawi się teledysk do singla “Cyka Blyat”, tymczasem już dziś artyści udostępnili tracklistę swojego albumu. W sklepie SBStuff ruszyła przedsprzedaż edycji specjalnej.

Znajdziemy tutaj zarówno pełne punchline’ów bangery z ulicznym sznytem jak i poruszające kawałki z refrenami od których ciężko się uwolnić. Białas wrócił do bardzo osobistych tekstów, które zawstydzają swoją szczerością i pozwalają łatwo utożsamić się nie tylko ludziom o podobnych doświadczeniach. Niejedną linijkę można boleśnie poczuć na własnej skórze – opisuje wydawnictwo SB Maffija Label.

Tracklista “HYPER2000”

01. Cyka Blyat
02. Przestań się bać
03. Polack
04. Milion długu
05. Prawdziwy Trap
06. Blizny na rękach
07. Unplugged
08. Karmamachanam
09. Kochaj nas i żegnaj
10. Lustra
11. Tlen
12. Upadły demon
+ bonusy w wersji deluxe

Polecane

Share This