Wspólny klip Big Seana i Post Malone’a w sieci


2020.10.04

opublikował:

Wspólny klip Big Seana i Post Malone’a w sieci

Numer „Wolves” pochodzi z najnowszego albumu Big Seana – „Detroit 2”. Krążek jest kontynuacją mixtape’u „Detroit” rapera. Przypomnijmy, że na mixtape gościnnie pojawili się Kendrick Lamar, Royce Da 5’9 oraz Chris Brown. W kawałku „Wolves”, do którego powstało animowane video, pojawił się Post Malone. Klip możecie obejerzeć poniżej.

Big Sean kupił stary dom Slasha. Słynny gitarzysta zostawił w nim kilka czasek

Raper zostawił sobie pamiątki po gwiazdorze

Big Sean udzielił wywiadu NME, którym przyznał, że kupił stary dom legendarnego gitarzysty Guns’n’ roses w Beverly Hills. Raper zdradził, że Slash zostawił tam kilka rzeczy, które uznał za niepotrzebne – wśród nich jest wilki obraz wiszący w jednej z klatek, super kolorowe drzwi jak również kilka zdobiących ściany posiadłości.

– Praktycznie większa część domu jest już wyremontowana. Postanowiłem zostawić niektóre przedmioty porzucone przez Slasha, żeby przypominały, kto mieszkał tu przede mną. Część domu była regularnym prywatnym nocnym klubem – ja nie jestem typem klubowicza, ale też go zachowałem. Zawsze będę mógł powiedzieć, że to miejsce należało kiedyś do gwiazdy rocka – przyznał Big Sean.

Polecane

Share This