„Wszyscy kochają Kiss”


2010.05.17

opublikował:

„Wszyscy kochają Kiss”

…znów bierze szturmem wyprzedane do ostatniego miejsca brytyjskie areny i zbliża się do innych scen w całej Europie. Niezależnie od tego, czy kochamy, czy nie znosimy Kiss, są oni ikoną powojennej amerykańskiej popkultury”.

– możemy czytać w artykule Andrew Perry`ego (Daily Telegraph), który został zamieszczony na muzycznych stronach Onet.pl. Dalej możemy czytać:

„Nieskrępowane, pełne energii występy na żywo tej grupy to już instytucja: fajerwerki, dym, dziwaczne kostiumy i makijaż, strzykająca sztuczna krew, wciągarki, unoszące się platformy, oświetlenie tak silne, że mogłoby spowodować przerwę w dostawie prądu w całej okolicy, oraz, rzecz jasna, dwie godziny przesterowanych, potężnych riffów.

– Wszyscy kochają Kiss – chwali się Gene Simmons, słynący z erotycznych podbojów i wyjątkowo długiego języka basista grupy. – Gdzie się nie pojawimy, ludzie stają jak wryci, kiedy widzą nas w makijażu.”

Polecamy całość artykułu „Bogowie rocka i autopromocji”, który jest dostępny na stronach Onet.pl pod TYM linkiem. Zapraszamy również do muzycznej lektury najnowszego krążka Kiss „Sonic Boom”!

Tagi


Polecane

Share This