“Wszystkie narkotyki świata” Myslovitz

Zespół ujawnił datę premiery najnowszego albumu


2023.02.04

opublikował:

“Wszystkie narkotyki świata” Myslovitz

“Wszystkie narkotyki świata” to tytuł najnowszego albumu legendy polskiego rocka, zespołu Myslovitz, który ukaże się 3 marca. Premierowy materiał ujrzy światło dzienne po 10 latach od ostatniego wydawnictwa grupy. Na swoich kanałach social media zespół ujawnił okładkę, a w sklepach internetowych ruszył dziś pre-order płyty. Album ukaże się w wersji CD i na 180 gramowym winylu.

To nie koniec dobrych wiadomości dla wielbicieli muzyki zespołu z Mysłowic. Zespół z okazji 30-lecia istnienia i w związku z premierą nowego albumu wyrusza w trasę koncertową po całej Polsce.

Myslovitz wraca po latach z nowym wydawnictwem odświeżony, pełen rockowej energii, ale i charakterystycznej dla siebie nostalgii i psychodelii. Trzon zespołu stanowi kwartet: Przemysław Myszor, Wojtek Powaga-Grabowski, Jacek Kuderski i Wojtek Kuderski, do których dwa lata temu dołączył nowy, charyzmatyczny wokalista Mateusz Parzymięso. Myslovitz to jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach, ma w swoim dorobku 10 płyt, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności“, „Dla ciebie“, „My“, „Chłopcy“, „Scenariusz dla moich sąsiadów“, „Peggy Brown“, „Z twarzą Marilyn Monroe“ i wiele innych na stałe rozgościły we wszystkich polskich stacjach radiowych.

Zapowiedzią nowej płyty były wydane w 2022 roku single “Miłość’, “19” i “Pakman”. Przed premierą poznamy jeszcze dwa premierowe utwory, w tym tytułowe “Wszystkie narkotyki świata”.

Polecane

Share This