Wszystkie ważne przemiany wizerunkowe w nowym klipie Gwen Stefani


2021.01.06

opublikował:

Wszystkie ważne przemiany wizerunkowe w nowym klipie Gwen Stefani

Gwen Stefani w 3 minuty i 40 sekund celebruje swoją dotychczasowa karierę. W Nowy Rok zafundowała fanom singiel w rytmie reggae, stworzony podczas kwarantanny wraz z twórcą wielu hitów Rossem Golanem oraz kompozytorem i producentem Lukiem Niccoli, pod symbolicznym i bardzo wymownym tytułem „Let Me Reintroduce Myself”.

Do piosenki powstał klip wyreżyserowany przez Philipa Andelmana, prezentujący w zabawny sposób historię kariery Gwen, który w ciągu zaledwie 3 dni obejrzano ponad 2 000 000 razy.

W teledysku oglądamy obecną Gwen z tuzinem jej wcieleń z przeszłości, w najbardziej charakterystycznych stylizacjach i najważniejszych momentach w jej karierze. Fani No Doubt bez trudu rozpoznają tu sportową frontwoman w stylizacji a la „Just a Girl” oraz w wersji retro sukienki z klipu „Don’t Speak”, czy jej wcielenie z solowych momentów jak z „Hollaback Girl,” hitu numer 1 przywołanego zresztą w tekście “Let Me Reintroduce Myself”. Zarówno singiel jak i klip jasno obrazują miejsce Gwen we współczesnym muzycznym świecie a także fakt, że jest po prostu… zjawiskowa, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Gwen Stefani w 2020 dwukrotnie zdobyła 1 miejsce na Liście Billboardu Hot Country Songs za duety z narzeczonym Blake’iem Sheltonem w „Nobody But You” i „Happy Anywhere”, a jej świąteczny album “You Make It Feel Like Christmas” ukazał się w reedycji z nowym nagraniem “Here This Christmas” współtworzonym z Ryanem Tedderem.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Wokalista promuje „After Hours”.

Opublikowany przez cgm Wtorek, 5 stycznia 2021

 

 

Polecane

Share This