Wszystko co chcieliśmy wiedzieć o Młodych Wilkach 7


2019.11.30

opublikował:

Wszystko co chcieliśmy wiedzieć o Młodych Wilkach 7

Dwumiesięczny maraton materiałów publikowanych w ramach akcji Młode Wilki 7 daje nam płytę CD, która już dziś trafia do sklepów. Jak się okazuje – w tym roku inicjatywa przeniosła się na kolejny etap, a zamiast weekendowego zgrupowania w Warszawie uczestnicy pojechali na tydzień do Chorwacji, gdzie mieli czas się poznać, zintegrować oraz przede wszystkim tworzyć.

„To w Chorwacji kręciliśmy teledysk do numeru „Hip-Hop”, tam realizowaliśmy Cyphery (z którymi ruszamy już w przyszłym tygodniu), tam przez tydzień byliśmy odcięci od świata i żyliśmy w rytm freestyle’owych Cypherów do 5 rano i niekończących się rozmów o rapie przy barze wspierającego nas Bacardi. Wszystko zobaczycie we vlogach z wyjazdu czy w książeczce do płyty” – Popkiller.

Równocześnie dostępna jest jeszcze końcówka nakładu wersji specjalnej, do której dołączony jest elegancki zin zawierający ciekawostki o wszystkich uczestnikach. W zinie znajdują się również zdjęcia z wyjazdu autorstwa Wojtka Koziary. Zamawiać można go do wyczerpania nakładu na http://mlodewilki7.pl/

Poniżej finalna tracklista albumu:

1. Popkiller Młode Wilki 7 – Hip-Hop (prod. MØJI/Faded Dollars)
2. OKI – KOŁA (prod. 2K x Michał Graczyk)
3. Augustyn – Rosomak W Żyle (prod. Termal)
4. Lipa – MoM (prod. Nearr)
5. ZetHa feat. Żabson – Tak musiało być (prod. SecretRank)
6. Opał – BALKONMIND (prod. Got Barss)
7. Karian – Gadu gadu (prod. Tajfun)
8. Qry – Bolało (prod. FBNBEATS)
9. be vis – styl (prod. C0PIK)
10. Przyłu – Amant (prod. NOCNY)
11. Miły ATZ feat. Odme – Bryza (prod. Flvwlxss)
12. Bober – Dokąd Jedziesz? (prod. PSR)
13. Koza – CHLUP CHLUP (prod. Migekk)
14. Augustyn, be vis, Bober, Koza, Opał, Przyłu „Jesień” (prod. Flvwlxss)
15. Czarny HIFI, Bober, Lipa, ZetHa „Nie ma szans”

Popkiller Młode Wilki – siódma edycja flagowej akcji polegającej na selekcji, wyróżnieniu oraz wsparciu promocyjnym najciekawszych młodych talentów na polskiej scenie hip-hopowej. W dotychczasowych edycjach pojawiły się takie czołowe dziś postaci polskiego rapu jak KęKę, Białas, Tymek, Bedoes, ReTo, Sarius, Bisz, Guzior, Żabson, Gedz, Otsochodzi, PlanBe, White 2115, Jan-rapowanie, Bonson czy Wac Toja.

Polecane

Share This