Wu-Tang Clan wskazuje kolejny element hip-hopu


2018.07.14

opublikował:

Wu-Tang Clan wskazuje kolejny element hip-hopu

Cztery podstawowe elementy hip-hopu to rap, DJ-ing, breakdance i graffiti. Ktoś powie, że zaliczyć do nich można również wiedzę, ktoś inny, że tzw. „obsuwę”, która swego czasu była nieodłącznym elementem polskich premier płytowych. Zupełnie coś innego postanowili wybrać panowie z Wu-Tang Clan. Nowy element wskazany przez Method Mana, Ghostface Killah i resztę jest co najmniej zaskakujący.

Na swoim Twitterze Wu-Tang Clan ogłosili, że podstawowa lista powiększyła się o kolejny ważny punkt. Jest to… gaming. – Gaming jest teraz jednym z elementów hip-hopu. Zgadza się. Najpierw usłyszałeś to tutaj. #WuTang – czytamy.

O co tak naprawdę chodzi? W krótkim tweecie pojawiły się też dwa zdjęcia joypada w kształcie logotypu Wu-Tang, a także gra „Wu-Tang: Shaolin Style”, która pojawiła się na pierwszej konsoli Playstation w 1999 roku. Trójwymiarowa bijatyka została oparta na postaciach z zespołu. Grę można obecnie kupić na aukcjach internetowych i na Amazonie. Jakie są ceny? Od kilku dolarów aż do ponad 100.

Zgadzacie się z wyborem składu?

Polecane

Share This