Wujek Samo Zło zastanawia się czy dać zarobić Jędkerowi


2020.02.19

opublikował:

Wujek Samo Zło zastanawia się czy dać zarobić Jędkerowi

Kilka dni temu ukazał się wywiad z Jędkerem, w którym warszawski raper mówi o swojej książce, relacjach z Sokołem i mocno uderza w Wujka Samo Zło. Były członek Zip Składu nie przebiera w słowach i po raz kolejny mówi o walce. Rzuca Wujkowi kolejne wyzwanie, mówi co o nim sądzi i jak chce rozwiązać konflikt. Zapytaliśmy Wujka Samo Zło czy możemy się spodziewać walki i dostał już propozycję od włodarzy federacji.

Powiem szerze, że zastanawiam się czy podejmować ten bój i dać Jędkerowi zarobić. Słysze różne opinie dotyczące walki, a niektórzy wręcz mi odradzają bo twierdzą, że jest to jego plan na zarobek. Zastanawiam się – mówi krótko Wujek Samo Zło w rozmowie z CGM – Włodarze Fame MMA jeszcze się do mnie nie odzywali – dodał.

Przyznaje też, że póki co sobie z tego żartuje i zamieścił na swoim Facebook’u pytanie co ma robić po groźbach Jędkera. Dodał też odcinek kreskówki „Ziomek” pt. „Boks Tajski”, w którym głos podkłada Jędker.

Przy okazji zapytaliśmy WSZ co sądzi o szumnej promocji płyty Quebo.

Ma dobry pomysł na wzbudzenie zainteresowania. Jest to jakaś forma promocji i myślę, że był zmęczony popularnością więc postanowił coś zmienić. Quebo wszystko co wydaje zamienia w złoto. Lubię go, ma fantazję, ciekawe pomysły i sam jestem ciekaw co będzie dalej – powiedział WSZ .

Polecane

Share This