Wujek Samo Zło nie chce walczyć z Jędkerem?


2020.02.27

opublikował:

Wujek Samo Zło nie chce walczyć z Jędkerem?

fot. P. Tarasewicz

Powiem szczerze, że zastanawiam się czy podejmować ten bój i dać Jędkerowi zarobić. Słyszę różne opinie dotyczące walki, a niektórzy wręcz mi odradzają, bo twierdzą, że jest to jego plan na zarobek. Zastanawiam się – mówił nam 19 lutego Wujek Samo Zło.

Od tego czasu minął tydzień i WSZ nadal nie podjął wyzwania. Wujek podkreślił, że nikt z Fame MMA nie kontaktował się z nim w sprawie pojedynku. Jędker tymczasem przekonuje, że federacja jest gotowa do podjęcia rozmów z nim i nawołuje swojego przeciwnika do większej aktywności.

Obaj coś zrobiliśmy dla obecnej sceny. Jak dużo? Sami sobie odpowiecie na to pytanie. Mr Showman, c’mon! Kiedyś miałeś chyba więcej energii… Chciałem przypomnieć, że każdemu należy się druga szansa! A tak na poważnie, z walki na razie nici, druga strona nie odbiła piłeczki, pomimo gotowości federacji do podjęcia z nami rozmów – pisze na Instagramie Jędker.

Wujek pokazuje natomiast, że walka sportowa jest dobrym sposobem na rozwiązywaniu konfliktów. Na jego profilu pojawiło się dziś zdjęcie z Arabem, z którym WSZ zmierzył się na gali FEN.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jędker (@jedker_aka_jd)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez wujek samo zlo (@wujek_samo_zlo)

Polecane

Share This