Wujek Samo Zło o fanpage’u „Beka z powstania warszawskiego”


2018.08.21

opublikował:

Wujek Samo Zło o fanpage’u „Beka z powstania warszawskiego”

fot. P. Tarasewicz

Na Facebooku od kilkunastu dni można znaleźć profil „Beka z powstania warszawskiego”. Publikowane tam treści, zgodnie z nazwą profilu, wyśmiewają samo powstanie jak i jego uczestników. Wujek Samo Zło nawołuje swoich fanów i znajomych na prywatnym profilu do zgłaszania strony administracji serwisu, w celu jej zablokowania. – Zgłaszajcie to. Niech to zniknie jak najszybciej – prosi widzów WSZ. – Z chęcią bym spotkał tego parówę, co sobie żarty robi i tych 380 co to przylajkowało. No K***a agentura ruska.

Wujek opublikował emocjonalne nagranie, na którym mówi o swoich odczuciach związanych z profilem. – Zagotowałem się jak czajnik. Wiem, może nie powinienem tak się spinać i ogólnie, ale wytropiłem na Facebooku stronę „Beka z powstania warszawskiego”. No co za lamusy to zrobiły? Już tam 380 debili to polubiło. Idiotyczne memy, kpina z powstańców. Strasznie się zagotowałem – mówi. – Parówy sobie żarty robią, bekę. Ja bym sobie też z nich pobeczkował. Gdzie my żyjemy? Już nie ma świętości – podsumowuje WSZ.

Czy Waszym zdaniem istnienie fanpage’a „Beka z powstania warszawskiego” jest przekroczeniem granic dobrego smaku i powinien zniknąć z Facebooka?

 

Polecane

Share This