Wujek Samo Zło opublikował mem obrażający Jędkera. Reakcja fanów mogła go zaskoczyć


2020.04.02

opublikował:

Wujek Samo Zło opublikował mem obrażający Jędkera. Reakcja fanów mogła go zaskoczyć

fot. P. Tarasewicz

Wujek Samo Zło i Jędker nie szczędzą sobie złośliwości nawet w obliczu zagrożenia koronawirusem. Wujek opublikował dziś mem obrażający JD, który opatrzył komentarzem nawiązującym do grupy Monopol Jędkera. – Ja promuję ostatnio robienie zakupów w warzywniakach… Jak się skończy ta zaraza, to ktoś tu może się dogadać ze sklepami typu Monopol… – napisał Wujek.

Komentarze obserwujących profil Wujka chyba minęły się z jego oczekiwaniami. Nie brakuje aprobujących żart. W tej grupie jest choćby reprezentujący Ciemną Strefę Czerwin TWM, który stwierdził, że grafika WSZ „roz***ała system”. Większość komentujących post w pierwszej godzinie ma jednak inne zdanie na jego temat.

„Jędrek zrobił więcej dla rodzimej sceny niż ty. Tobie zostaje tylko ucieczka jak na FEN”, „Zawsze cię lubiłem, byku, ale postawić ciebie i Jędkera, spytać, kto jest raperem, to odpowiedź jest prosta, bez urazy. Dzięki tobie w polskim rapie było chociaż śmiesznie. Każda scena musi mieć swojego rodzaju pajaca”, „Śmiechy śmiechami, ale ten człowiek więcej zarobił na Monopolu, nie wspominając ZIPów i WWO niż ty w całej swojej karierze. Ty od początku byłeś klaunem sceny, jemu po prostu powinęła się noga i tylko kwestia czasu, kiedy się ogarnie życiowo i wróci na scenę”, „Mordo, trochę za mocno”, „Człowieku… nie zrobiłeś nic dla sceny rap… NIC. Kilka rymów udało się na WBW ale pajaca wszędzie wystawią” – to tylko część komentarzy, które pojawiły się pod wpisem. Jeden ze słuchaczy stwierdził, że WSZ nie zdobył poklasku, na który liczył i pod wpływem krytyki usunie post, ale Wujek zadeklarował, że tego nie zrobi.

Sam fakt publikacji tej grafiki zdaje się być podgrzewaniem atmosfery przed ewentualnym starciem z Jędkerem na Fame MMA 7, choć póki co Wujek odmawia stanowczej deklaracji, czy spotka się z JD w oktagonie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez wujek samo zlo (@wujek_samo_zlo)

Polecane

Share This