Wybierasz się dziś na Sade do Łodzi?


2011.11.11

opublikował:

Wybierasz się dziś na Sade do Łodzi?

Live Nation informuje, że z uwagi na trudności techniczne dzisiejszy koncert SADE zostaje przesunięty na późniejszą godzinę.

Otwarcie bram zostaje przesunięte na godzinę 19.00. W związku z tym koncert SADE rozpocznie się później niż planowano.

Bieżące informacje o koncercie na www.LiveNation.pl oraz na profilu Live Nation Polska na Facebooku.

SADE

11 listopada 2011, Atlas Arena, Łódź

NOWA GODZINA otwarcia bram: 19.00

***

Po długiej przerwie Sade powróciła na scenę minionej wiosny – zagrała dla ponad 150,000 ludzi w 21 krajach. Niezapomniane występy zespołu łączyły w sobie klasyczne brzemienia Sade z oszałamiającą grafiką Sophie Muller, dając niepowtarzalne doświadczenie koncertowe.

Podczas dwugodzinnego występu fani zabierani są na podróż przez ponadczasowe hity artystki –  od uwielbianej przez tłumy piosenki „Smooth Operator” do namiętnej bluesowej ballady „Jezebel”. Set lista zawiera także kompozycje z uznanego przez krytyków albumu „Soldier of Love”.

Pierwszy z 54 koncertów Sade w USA odbył się 16 czerwca w Baltimore. Sade podbiła Amerykę i zebrała entuzjastyczne recenzje. Fani w Ameryce i Kanadzie są podekscytowali możliwością ujrzenia Sade pierwszy raz od uznanej trasy „Lovers Live”, która odbyła się w 2001 a reakcje prasy i publiczności są doskonałe.


SADE

Znana z unikalnego i ponadczasowego brzmienia Sade w trakcie trwania swojej 27-letniej kariery odniosła ogromny międzynarodowy sukces. Od wydania debiutanckiego albumu „Diamond Life” w 1984 roku wszystkie pięć studyjnych albumów znalazło się w pierwszej dziesiątce notowania Billboardu Top 200 Album Chart. Od 1984 roku do dziś na całym świecie zostało sprzedanych 55 milionów płyt.

Album „Soldier Of Love” odniósł sukces na całym świecie. Zadebiutował w Stanach Zjednoczonych na pierwszym miejscu list przebojów i utrzymał się na nich przez trzy tygodnie. Płyta sprzedała się w dwóch i pół miliona egzemplarzy na całym świecie, osiągając status diamentowej. Podążając za tym sukcesem Sade wydała album z największymi przebojami „The Ultimate Collection” zawierający 29 znanych utworów oraz trzy nigdy wcześniej niepublikowane, m.in. remiks „The Moon and The Sky” nagrany razem z JAY-Z. Po miesiącu od wydania płyta uzyskała status podwójnej platyny.

Zespół był nominowany do nagród American Music Awards, MTV Video Music Awards, wygrał cztery nagrody Grammy, pierwszą w roku 1986 w kategorii Best New Artist, w 1994 roku w kategorii Best R&B Performance By A Duo Or Group za album „No Ordinary Love”, w 2002 roku w kategorii Best Pop Vocal Album za album „Lovers Rock”, i ostatnią  w 2011 roku w kategorii Best R&B Performance By a Duo or Group za “Soldier of Love”.

Tagi


Polecane

Share This