Wybierz 12-ego Młodego Wilka. Głosowanie trwa


2013.12.04

opublikował:

Wybierz 12-ego Młodego Wilka. Głosowanie trwa

Popkiller.pl, organizator akcji Młode Wilki, zmienił w tym roku formułę i pozwolił wybrać jednego z finalistów czytelnikom. – Postanowiliśmy otworzyć furtkę przy wyborze Młodych Wilków i jedno miejsce przeznaczyć do wyłonienia w głosowaniu naszych czytelników. Każdy raper mógł zgłosić się i wysłać swoją zwrotkę do wspólnego numeru, a my z całości mieliśmy wybrać 10 osób, na które będzie można oddawać głosy. Wśród pozytywnych głosów odnośnie tej decyzji widzieliśmy też takie skreslające z miejsca konkursy i twierdzące, że nikt dobry w nich nie startuje, a jeżeli startuje to nie wygrywa – warto więc przypomnieć, że spory kop w karierze i wejście szczebel wyżej rapowe konkursy dały takim osobom jak VNM, Zeus, Matheo czy Grubson – czytamy na stronie Popkiller.pl.

{reklama-hh}

W gronie Młodych Wilków 2013 znaleźli się: Zioło, Praktis, Wiciu, Kuban, 2sty, Kuba Knap, Golin, Mam Na Imię Aleksander Supran, Tomb oraz Gonix. Do obsadzenia pozostało jeszcze jedno miejsce, o które walczy 16 zawodników. Głosować mogą jednorazowo jedynie zarejestrowani użytkownicy Popkillera poprzez ankietę znajdującą się na samym dole tego newsa , pod zaprezentowanymi sylwetkami – sam wpis w komentarzach nic nie da, a każdy głos w ankiecie może coś zmienić.

Wśród 16 kandydatów o ostatnie wolne miejsce znaleźli się: AdE, Alpha, Bonez, Cywil, Diset, HK Rufijok, Igrekzet, L Pro, Michał Kisiel, Neile, OzM, Pyskacz, Roach, Skajsdelimit, TrooM i Tymi Tyms.

Polecane

Share This