Wyciek preorderu Chillwagonu to fake? Borixon komentuje

W sieci pojawiły się screeny sugerujące zawartość preorderu i cenę.


2019.10.28

opublikował:

Wyciek preorderu Chillwagonu to fake? Borixon komentuje

fot. kadr z wideo

Jeden z użytkowników facebookowej grupy Sajko deklaruje, że włamał się na stronę z preorderem albumu supergrupy. Na potwierdzenie opublikował screeny, na których widzimy trzy wersje wydawnictwa – vinyl i pakiety – vinyl + bluza oraz vinyl + koszulka. Według screenów opublikowanych w sieci płyta miałaby się ukazać w Mikołajki. Na screenach jest także widoczna cena 130 PLN, ale niestety brak wieści, czy dotyczy ona samego vinyla czy też opcji z koszulką. Z drugiej strony chyba nie ma to już większego znaczenia, ponieważ Borixon odniósł się do rzekomego wycieku, dementując wszystkie zawarte tam informacje.

Kontaktuję się z wami odnośnie wycieku. Powiem wam jedną rzecz. Albo nawet dwie. Pierwsza rzecz jest taka: myślicie, że Chillwagon wypuści bluzę albo koszulkę? Że będzie merch Chillwagonu? Nie. To jest kłamstwo, ponieważ Chillwagon to nie marka i nigdy nie będzie zje***ych koszulek ani nic w tym stylu. Druga sprawa: myślicie, że Chillwagon wyjdzie na winylu? No to się mylicie, ponieważ Chillwagon to jest cybernetyczne zjawisko. To jest cyfrowy produkt, który będzie oprawiony w cybernetyczną zabawkę, która zgniecie wam głowę i mózg. Dziękuję – powiedział szef Chillwagonu.

Przypomnijmy, że Borygo zapowiadał drop 15-tysięcznego, złotego nakładu płyty Chillwagonu, który będzie dostępny jedynie na stronie grupy.

Polecane

Share This