Wydawał dla RPS i Prosto. Teraz dołączył do StoproRap


2020.12.09

opublikował:

Wydawał dla RPS i Prosto. Teraz dołączył do StoproRap

Koniec roku 2020 przyniósł kolejny transfer do StoproRap. Hip-hopowy label zasilił RDW.

RDW pochodzi z Gdyni i bez wątpienia można określić go mianem pioniera trójmiejskiej sceny rap. Współtworzył skład Analogia, a początki jego kariery wiążą się z beatboxem. W 2003 roku wygrał zawody beatboxowe, które odbyły się w Katowicach na pożegnalnym koncercie Paktofoniki. Do tej pory wydał dwa studyjne albumy przy wsparciu m.in. z RPS Enterteiment, Orion Records, czy Prosto. W 2005 roku RDW brał udział w teatralnym przedstawieniu 12 ławek, które było pierwszym hip-hopowym spektaklem w Polsce.

Jak RDW komentuje dołączenie do nowego labelu?

– StoproRap było numerem jeden na liście labelów, z którym rozmawiałem na temat wydania mojego nowego albumu. Pierwszy strzał okazał się celny – mówi raper, który tym samym rozpoczyna promocję swojego pierwszego krążka dla nowej wytwórni.

– Wydanie płyty w StoproRap to dla mnie motywacja do działania, to krok do powrotu na scenę i pokazania się z lepszej strony niż do tej pory. Wierzę w swoje możliwości, ale potrzebuję ludzi którzy pomogą mi w tematach około muzycznych. Liczę, że wspólnie uda nam się osiągnąć sukces – kończy nowy zawodnik StoproRap.

 

Polecane


Share This