Wygląda na to, że na razie nie poznamy laureatów Fryderyków


2020.03.14

opublikował:

Wygląda na to, że na razie nie poznamy laureatów Fryderyków

fot. Damian Kramski / LIVE

W ten weekend w Katowicach miały się odbyć uroczysta gala wręczenia Fryderyków w kategoriach związanych z muzyką rozrywkową i jazzem, a także festiwal muzyczny, który towarzyszy imprezie od ubiegłego roku. Niestety, zagrożenie epidemiczne w Polsce pokrzyżowało plany organizatorów i przyczyniło się do odwołania zarówno gali jak i festiwalu. Pierwotnie Związek Producentów Audio Video planował opublikować we wtorek wyniki tegorocznej edycji, ale ostatecznie zdecydowano o odroczeniu wydarzenia. Kiedy się ono odbędzie i w jakiej formie? Tego na razie nie wiemy. Poniżej publikujemy oficjalny komunikat ZPAVu.

Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację w kraju i ogłoszenie stanu zagrożenia epidemicznego, zarząd Związku Producentów Audio Video podjął decyzję o odroczeniu ogłoszenia laureatów nagród Fryderyk 2020 w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzu.

W najbliższych tygodniach z uwagą będziemy przyglądać się sytuacji i pracować nad nowym terminem i formułą ogłoszenia wyników głosowania Akademii Fonograficznej. O nowym terminie poinformujemy tak szybko jak będzie to możliwe. Liczymy na zrozumienie naszej decyzji podjętej w tak trudnej sytuacji w jakiej znaleźli się dziś artyści, branża, jak i każdy z nas.

Zarząd ZPAV

Polecane

Share This