Wygląda na to, że poznaliśmy kolejnych zawodników Def Jamu


2021.02.25

opublikował:

Wygląda na to, że poznaliśmy kolejnych zawodników Def Jamu

fot. Ludwik Lis

Polski oddział Def Jamu nie zwalnia tempa. Po tym jak ogłoszono, że jego nakładem ukażą się płyty Almost Famous, Kosiego i współtworzonego m.in. przez Miłego ATZ Lowpass, właśnie poznaliśmy kolejnych podopiecznych wytwórni. Label informuje o kolejnych nabytkach w niecodzienny sposób, ale do tego zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Kogo tym razem zrekrutował Def Jam?

Studio płonie. Pieczemy kolejny krążek. Więcej szczegółów już wkrótce!!! Stay tuned – taka wiadomość poparta zdjęciem Jareckiego i BRK pojawiła się na instagramowym profilu pierwszego z artystów. W komentarzach znajdziemy wiadomość o treści „🙌” napisaną z oficjalnego profilu Def Jamu. Komentarz polubiły dwie osoby – Jarecki i BRK.

Sprawdź także: W nowym singlu Mielzky’ego usłyszymy gościa. „Sugerowaliście, żeby wjechał czołg, no to macie czołg”

To samo zdjęcie znajdziemy także na profilu BRK. Tam Def Jam zostawił ten sam komentarz, który również polubili obaj artyści.

Razem z moim poj***ym kuzynem Jareckim właśnie dobijamy do brzegu! Kończymy jego kolejną solową płytę, która będzie totalnym sztosem!!! Wszystko nagrane, a w tym momencie sprawdzamy kolejne miksy, które smaży dla nas klasycznie król analogowego i ciepłego brzmienia DJ Eprom. Włożyliśmy tam tyle serducha, że już nie możemy się doczekać! Już niebawem zasypiemy was nowymi numerami i teledyskami! Bądźcie czujni i do usłyszenia – zapowiada BRK.

Nie wiemy jak Wy, ale my czekamy.

Polecane


Share This