Wygląda na to, że wokalistka Brass Against popełniła przestępstwo, oddając mocz na fana. Wiemy, jaka kara może ją spotkać

Przypominamy, że grupa wystąpi w przyszłym roku w Polsce.


2021.11.16

opublikował:

Wygląda na to, że wokalistka Brass Against popełniła przestępstwo, oddając mocz na fana. Wiemy, jaka kara może ją spotkać

fot. kadr z wideo

Nie milkną echa niecodziennego wydarzenia, do którego doszło na koncercie Brass Against na festivalu Welcome To Rockville w Daytona Beach na Florydzie. W trakcie występu wokalistka grupy Sophia Urista zaprosiła na scenę fana, następnie kazała mu się położyć, po czym zdjęła spodnie i majtki i oddała na niego mocz.

Publiczność wydawała się być zachwycona, mężczyzna również. Mniej zadowolony jest za to wymiar sprawiedliwości, ponieważ wedle prawa stanu Floryda wokalistka popełniła przestępstwo, obnażając się publicznie. Sophia będzie musiała odpowiedzieć przed sądem. W najgorszym razie czeka ją kara pozbawienia wolności. Jeśli będzie miała więcej szczęścia, skończy się na 1000 dolarów grzywny.

W 2022 Brass Against mają wystąpić w Polsce. Zespół będzie supportem Toola podczas zaplanowanego na 21 maja koncertu w krakowskiej Tauron Arenie. Po incydencie sprzed kilku dni grupa opublikowała oświadczenie, w którym zapewniła, że Sophia nie pozwoli sobie już na podobny wybryk i żaden fan nie zostanie już obsikany podczas koncertu. Trzymamy za słowo.

Polecane

Share This