Wygląda na to, że z pierwszego koncertu Sentino w Polsce nici


2022.04.11

opublikował:

Wygląda na to, że z pierwszego koncertu Sentino w Polsce nici

fot. Instagram / @sentinobln

W minionym tygodniu gruchnęła wiadomość o tym, że fani Sentino wreszcie doczekali się jego koncertu w Polsce. Wygląda jednak na to, że nic z tego, a sam raper zdaje się odcinać od imprezy.

Sentino w ostatnich miesiącach kilkukrotnie zapowiadał, że będzie występował na polskich scenach. Kiedy więc ogłoszono, że 30 kwietnia raper zawita na Magiczną Plażę w Bukowie (woj. śląskie), sicarios zaznaczyli tę datę w kalendarzach. Pewnym zaskoczeniem była lokalizacja występu, ponieważ słuchacze liczyli na dużą imprezę w Warszawie, niemniej koncert w Bukowie można było potraktować jako swego rodzaju przetarcie. Niestety, na dziś żadnego koncertu nie będzie.

Autor „Tatuażyka” był ostatnio w Polsce, ale z nowych postów publikowanych na Instagramie wynika, że wrócił już do Hiszpanii. Jeden z fanów zwrócił na to uwagę, prosząc: – Tylko nie odwołaj tego koncertu w Polsce. Raper w odpowiedzi na komentarz stwierdził jednak, że nie wybiera się na Magiczną Plażę. – Nie będę grał takich rzeczy. Dalsze info wkrótce – napisał.

Zarządzający Magiczną Plażą Club Magic póki co milczy w tej sprawie.

Polecane

Share This