Wygląda na to, że związek Machine Gun Kelly’ego i Megan Fox właśnie spektakularnie się skończył


2023.02.12

opublikował:

Wygląda na to, że związek Machine Gun Kelly’ego i Megan Fox właśnie spektakularnie się skończył

fot. Instagram.com / @machinegunkelly

Kiedy w ubiegłym tygodniu Machine Gun Kelly nie zgarnął upragnionej statuetki Grammy, Megan Fox opublikowała na Instagramie obszerny post, w którym pocieszała ukochanego. Dziś tego wpisu nie ma już na jej profilu, podobnie jak wszystkich zdjęć z aktorki z muzykiem. Wygląda na to, że para się rozstała.

Jeszcze wczoraj Megan i Colson bawili się na poprzedzającej Super Bowl imprezie u Drake’a. Para opuszczała ją trzymając się za ręce i wówczas nic nie zwiastowało, by nad ich związkiem miały zbierać się czarne chmury. Dziś natomiast Megan nie tylko usunęła fotki z MGK, ale także opublikowała wpis, sugerujący, że zerwała z artystą. Fox pokazała światu płonący list, dołączając do niego cytat „Możesz posmakować nieuczciwości, czuć ją w twoim oddechu” z piosenki „Pray You Catch Me” Beyonce. Wokalistka komentowała w tym kawałku skok w bok Jaya-Z, więc użycie go przez aktorkę teraz wydaje się być sugestią, że MGK nie dochował wierności swojej partnerce.

Megan przestała obserwować MGK na Instagramie, śledzi za to profil skonfliktowanego z nim Eminema… A przynajmniej śledziła, bo w tej chwili jej konto nie jest aktywne.

Polecane

Share This