Wygraj bilety na AC/DC


2010.05.02

opublikował:

Wygraj bilety na AC/DC

Już za niecały miesiąc wielkie święto fanów rocka. Na warszawskim lotnisku Bemowo 27 maja 2010 roku wystąpi legendarne AC/DC.

Mamy dla was wejściówki na to wydarzenie. Nie musisz być najszybszy, nie musisz dać się wylosować, jedyne co powinieneś, to być prawdziwym fanem AC/DC.

Jak zdobyć wejściówki? Wystarczy napisać recenzję swojej ulubionej płyty AC/DC. Najlepsze z nich zdaniem naszej redakcji – zostaną opublikowane na łamach CGM.pl. W drugim etapie opublikowane recenzje zostaną poddane głosowani u czytelników – autorzy recenzji, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają od nas wejściówki na warszawski koncert AC/DC. Dodatkowo wejściówki rozlosujemy wśród czytelników, którzy zagłosują na recenzję, która zdobędzie największą ilość głosów!

Na wasze recenzje czekamy od teraz aż do 7 maja 2010. Od 10 maja zaczniemy publikację najlepszych z nich. Głosowanie czytelników rozpocznie się 14 maja i potrwa do 21 maja włącznie. Wyniki poznamy już 23 maja (w niedzielę).

Na jakie recenzje czekamy? Oczywiście na świetnie napisane, subiektywne ale rzeczowe, nie dłuższe niż 2000 znaków, w formatach doc. lub txt.

Recenzje należy podpisać swoim imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem i przesłać na adres redakcja@cgm.pl do 7 maja 2010 roku. W temacie maila prosimy wpisać „Konkurs AC/DC” a w treści prosimy koniecznie dodać: „Oświadczam, iż jestem autorem załączonej recenzji płyty AC/DC oraz zgadzam się na publikację w serwisie CGM.pl oraz acdc.livenation.pl„.

Na koniec prosimy podać swoje imię i nazwisko, adres i numer telefonu – te dane są wyłącznie do wiadomości redakcji i posłużą do sprawnej dystrybucji nagród. Po konkursie zostaną skasowane. 

Tagi


Polecane

Share This