Wygraj bilety na koncert i możliwość spotkania z Ozzy`m!


2011.07.21

opublikował:

Wygraj bilety na koncert i możliwość spotkania z Ozzy`m!

Dziś rusza wielki konkurs CGM.pl na recenzję ostatniej płyty Ozzy`ego Osbourne`a. Za najlepsze, zdaniem redakcji i czytelników, recenzje czekają bilety na sierpniowy koncert i możliwość spotkania z Ozzy`m.


Do wygrania są dwa pojedyncze wejścia na koncert (bilet o wartości 165 zł) oraz możliwość spotkania z artystą po lub przed koncertem (do potwierdzenia). Zostańmy przy słowie „możliwość”, bo wszystko ostatecznie zależeć będzie od samopoczucia Ozzy`ego w dniu koncertu i na 100% nie możemy nikomu obiecać, że „spotka kotka”. Bilet i opaska na to spotkanie będą do odbioru w kasie Areny w dniu koncertu.Czekamy na recenzje albumu „Scream” do poniedziałku (25 lipca). Po tym terminie wybierzemy najlepsze, najciekawsze teksty i wtedy zacznie się głosowanie czytelników. To oni ostatecznie wybiorą dwóch szczęśliwców, którzy zgarną główne nagrody. Rozstrzygnięcie konkursu już 31 lipca.Poza tym, wśród osób głosujących na najlepszą recenzję rozlosujemy kolejne, tym razem podwójne wejściówki na koncert (bez możliwości spotkania z artystą).Recenzje w pliku tekstowym należy przesyłać na adres: redakcja@cgm.pl wpisując w tytule maila „Konkurs OZZY”. W mailu prosimy podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz oświadczenie: oświadczam iż jestem autorem załączonego tekstu i wyrażam zgodę na jego publikację w serwisie CGM.pl”.

Współorganizatorami konkursu są Sony Music i Live Nation.


Artysta wystąpi 9 sierpnia 2011 roku w Ergo Arenie.

Ozzy Osbourne – jeden z najbardziej kontrowersyjnych muzyków ostatnich lat. Ikona rocka, wieloletni członek Black Sabbath, wokalista, twórca festiwalu OzzFest, uczestnik reality show. Człowiek orkiestra!

Rok temu ukazała się najnowsza płyta Ozzy’ego zatytułowana „Scream”, zawierająca „Life won’t wait” oraz „Let me hear you scream”. Ozzy potwierdził, że jest nieustająco w świetnej formie i że jego pozycja jednego z najlepszych artystów doskonale rozumiejących znaczenie sformułowania „porządny kawałek rocka” jest niezagrożona.


Ozzy Ozbourne

Support: Maqama

ERGO ARENA – Sopot

ul.Łokietka 61

Ceny biletów:

165 zł – płyta

165, 176, 187 zł – trybuny

230 zł – Golden Circle

550 zł – VIP

Bilety na koncert Ozzy’ego Osbourna dostępne na LiveNation.pl i w sklepach.

Więcej informacji na www.ozzy.com.

Polecane

Share This