Wygraj bilety na Mam Talent na Torwarze!


2009.12.03

opublikował:

Wygraj bilety na Mam Talent na Torwarze!

Aby wygrać bilety na warszawski występ odbywający się w ramach trasy Mam Talent nalezy odpowiedzieć na pytanie: Ilu członków jury programu Mam Talent ma na swoim koncie przynajmniej jedną, oficjalnie wydaną płytę CD? Na Wasze odpowiedzi czekamy do 10 grudnia pod adresem konkursy@cgm.pl

„MAM TALENT” TRASA KONCERTOWA! NA ŻYWO! W TWOIM MIEŚCIE!

Wielkie show telewizji TVN z udziałem tych, którzy pokonali tysiące konkurentów, podbili serca milionów widzów, aby ostatecznie zdobyć uznanie trójki niepokornych jurorów – jeszcze w tym roku będzie można ich zobaczyć w czterech miastach Polski.

To nowa, jeszcze atrakcyjniejsza odsłona tego nadzwyczajnego widowiska.  Teraz widzowie będą mieli szansę uczestniczyć w spektaklu, ukazującym na żywo największe talenty finalistów dwóch edycji MAM TALENT.

Premierowe show już 8 grudnia 2009r  w hali Globus w Lublinie!

Kalendarium koncertów:

8 grudnia – LUBLIN, Hala GLOBUS

9 grudnia – POZNAŃ, Hala ARENA

10 grudnia –  WROCŁAW, Hala STULECIA

13 grudnia –  WARSZAWA, Hala TORWAR

Każdy koncert będzie spektakularnym widowiskiem dla całych rodzin. W ramach show zaprezentuje się 10-tka finalistów drugiej edycji programu telewizyjnego MAM TALENT, którą poznamy 05 grudnia 2009r. Gośćmi specjalnymi każdego z koncertów będą uczestnicy ścisłego finału I-szej edycji tego programu.

Koncerty w miastach poprowadzą gospodarze programu: Marcin Prokop oraz Szymon Hołownia.

MAM TALENT jest jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w Polsce. To format w którym pojawiło się wiele prawdziwych talentów. Uczestnicy programu rozśmieszają,  zadziwiają, zaskakują, ale także wzruszają publiczność. Byli i tacy uczestnicy, którzy zawładnęli sercami publiczności, co zostało podkreślone owacjami na stojąco. Pierwsza edycja MAM TALENT! zakończyła się zwycięstwem niezwykłego duetu – Melkart Ball. Druga edycja programu przyciągnęła na castingi prawdziwe tłumy – walczyło ponad dziesięć tysięcy osób! Znakomite Jury  pozostało w niezmienionym składzie – Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Kuba Wojewódzki.  Producenci nie ukrywają, że podczas drugiej edycji MAM TALENT czekają nas wielkie emocje. A na potwierdzenie tego – kilka smaczków:  najstarszy uczestnik castingu miał 84 lata i zaprezentował swój talent wokalny, a najmłodszy miał półtora roku i zatańczył. Castingi obfitowały m.in. w najprzeróżniejsze duety i grupy wokalne, taneczne i akrobatyczne. Ciekawostką jest również ogromna reprezentacja obcokrajowców. Na przesłuchaniach stawili się m.in.: Włosi, Anglik, Filipińczyk, Rosjanie, Ukraińcy, Turek, Czesi, Czeczenka i Kubańczycy. Twórcy „Mam Talent!“ zaznaczają, że druga, aktualna  edycja będzie obfitować w wyjątkowo dobre popisy wokalne, ale nie tylko, ponieważ w programie pojawi się także np. mistrz rowerowy, który pobił rekord wjeżdżając w dziewiętnaście minut na Pałac Kultury!

Nowa jakość programu MAM TALENT  w postaci trasy koncertowej ma na celu wsparcie promocyjne  najbardziej utalentowanych  uczestników programu.

Bilety kupić można w internecie:

http://www.biletyna.pl/

http://www.ticketonline.pl/

oraz punktach sprzedaży stacjonarnej:

http://www.ticketonline.com/pl/pl/modul/1034-Punkty sprzedaży/  

Sprzedaż biletów zbiorowych prowadzona jest przez Albert Production sp.j. ul. Motorowa 1/81 m, 04-035 Warszawa.

Polecane

Share This