Wygraj bilety na The Australian Pink Floyd Show!


2010.01.23

opublikował:

Wygraj bilety na The Australian Pink Floyd Show!

Za klika dni przez Polskę przetoczy się widowiskowe show The Australian Pink Floyd Show. Tym razem zespół przybędzie do naszego kraju na cztery koncerty, aby zaprezentować największe, najważniejsze, najbardziej legendarne utwory z klasycznych albumów „The Wall”, „Wish You Were Here”, „Animals”, „Dark Side of the Moon” oraz inne przeboje Pink Floyd. Te kultowe już płyty i inne klasyki zostaną odtworzone „jota w jotę”. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć największe jak do tej pory show – nową scenę, nowe animacje wideo, nadmuchiwane postacie, lasery, widowiskowe wizualizacje i inne niesamowite efekty specjalne.

Z tej okazji portal CGM.pl szykuje dla Was specjalną niespodziankę… ale o tym później. Dziś ruszamy z zapowiadanym wcześniej konkursem. Do wygrania są podwójne wejściówki na każdy z koncertów (Wrocław, Bydgoszcz, Warszawa, Katowice). By je zdobyć, należy poprawnie odpowiedzieć na przynajmniej trzy pytania i dać się wylosować… Dziś pierwsze pytania, jutro szukajcie kolejnych.Pytania konkursowe:

1. Którego z utworów z płyty The Wall zabrakło na filmie Alana Parkera pod tym samym tytułem?

2. Kto jest odtwórcą głównej roli (dorosłego Pinka) w ekranizacji The Wall?Na prawidłowe odpowiedzi na pytania nr 1. i 2. czekamy tylko dziś do północy, pod adresem redakcja@cgm.pl. W temacie wiadomości należy wpisać TAPFS i nazwę miasta, w którym chcecie wybrać się na koncert (np.: TAPFS – BYDGOSZCZ).W treści maila, poza prawidłowymi odpowiedziami należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Uwaga – prosimy zachować kopię wysłanego maila. Jedna osoba może przysłać tylko jeden zestaw odpowiedzi – dublujące się zgłoszenia (np.” z różnych kont mailowych) nie będą brane pod uwagę.By wziąć udział w losowaniu, należ prawidłowo odpowiedzieć na minimum trzy pytania. Jutro kolejne, ale już trudniejsze…

****

The Australian Pink Floyd Show to zespół, który przez wiele lat pracował na swój ogromny sukces doprowadzając swój występ do perfekcji. Zespół tworzą znakomici muzycy, którzy zdecydowali się poświęcić ogromną część swojego życia, aby stworzyć fantastyczne widowisko które zdoła sprostać legendzie. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół, zatrudnienie techników oświetleniowych, jak również akustyka Colina Norfielda, którzy współpracowali z zespołem Pink Floyd powoduje, że ich koncerty to idealna rekonstrukcja występów Floydów. Muzycy z niebywałym pietyzmem podchodzą do kwestii brzmienia, używając dokładnie tych samych instrumentów na których grali słynni Brytyjczycy. Kunszt, jak i profesjonalizm całego przedsięwzięcia docenił sam zespół Pink Floyd, który niejednokrotnie pojawiał się na koncertach TAPFS. W 1996 roku formację spotkał niezwykły zaszczyt, grupa The Australian Pink Floyd Show została poproszona o występ na 50 urodzinach samego Davida Gilmoura, gdzie do muzyków na scenie dołączyli Richard Wright i Guy Pratt, aby wspólnie wykonać utwór Comfortably Numb! W rezultacie, Australian Pink Floyd Show jako jedyny ‘tribute band’ zespołu Pink Floyd zyskał oficjalne uznanie formacji, oraz specjalną rekomendację samego Davida Gilmoura.

TAPFS zaczynał w 1988 roku grając w lokalnych australijskich pubach obecnie zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Kanadzie osiągnął status mega gwiazdy, szczelnie wypełniając stadiony oraz ogromne hale koncertowe. Takiego sukcesu nie można określić inaczej niż fenomenalny. Zespół występował już w prawie wszystkich zakątkach świata poczynając od Sydney, poprzez największe hale Europy, a kończąc na tak egzotycznych miejscach jak Chile czy Panama wszędzie spotykając się z niesamowicie entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak i krytyków. W 1993 roku muzycy pojawili się na pierwszym Międzynarodowym Konwencie Fanów Pink Floyd gdzie zyskali przychylność jednej z najbardziej wymagających publiczności, która kiedykolwiek mogłaby pojawić się na ich koncercie. Doskonale dopracowany ponad dwugodzinny show, niesamowita gra świateł, projekcje wideo oraz charakterystyczne wizualizacje sprawiają, że ich koncerty są wiernym odzwierciedleniem wydarzenia jakim był każdy koncert Floydów.

Oto nadchodzi wyjątkowa szansa, aby ponownie usłyszeć takie standardy jak „Comfortably Numb”, „Hey You”, „Wish You Were Here”, „Another Brick In The Wall”, „Run Like Hell”, „Dogs”, „Money”, „Time”, „Great Gig in the Sky” oraz inne utwory pochodzące z repertuaru, który wstrząsnął umysłami na całym świecie. Australian Pink Floyd Show to niepowtarzalna okazja, aby na własnej skórze, przekonać się lub też po prostu dowiedzieć na czym polega ponadczasowy fenomen Pink Floyd! Przeżyj koncert swojego życia.

Daty koncertów w Polsce:

27.01.2010 – Wroclaw, Hala Stulecia – Ludowa

28.01.2010 – Bydgoszcz, Hala Łuczniczka

29.01.2010 – Warszawa, Torwar

30.01.2010 – Katowice, Spodek

Ceny biletów:

WROCŁAW

Loża – 400 zł

Miejsca A1, A3 – 150 zł

Miejsca A4 śr., A1 bok, A2, B1, B2, D1, D2, A4 bok i tył – 130 zł

Miejsca A5, B3, D3 – 110 zł

BYDGOSZCZ

Miejca VIP, sektor 8, 10, 12 – 170 zł

Miejsca I kategorii – sektory 4, 6, 7, 9, 11, 14, 16 – 140 zł

Miejsca II kategorii – sektory 3, 5, 13, 15 – 120 zł

Płyta stojąca – 100 zł

KATOWICE

Loża – 300 zł

Sektory H, J – 170 zł

Balkon H, J – 170 zł

Sektor czerwony i niebieski do X rzędu – 125 zł

Sektor zielony – 145 zł

Płyta – 145 zł

Sektor niebieski – 100 zł

WARSZAWA

Loża – 350 zł

Sektory A, B, C, Y, Z – 180 zł

Sektory D, E, F, G, G1, H1, H, S, T, U – 145 zł

Płyta – 135 zł

Bilety do nabycia na stronach:

Polecane

Share This