Wygraj bilety na wielki sylwestrowy koncert w Sali Kongresowej


2009.12.23

opublikował:

Wygraj bilety na wielki sylwestrowy koncert w Sali Kongresowej

Jedyna taka noc w roku i jedyna taka szansa, aby zobaczyć na żywo legendarną orkiestrę BBC Radio Big Band!

Po raz pierwszy w Polsce na jednej scenie BBC Big Band z gościnnym udziałem Moniki Dryl w części pierwszej koncertu oraz gwiazdą wieczoru Edytą Górniak w części finałowej! Wspólne odliczanie i toast na szczęście w Nowym Roku 2010.

Niezapomniane wrażenia, doskonała muzyka i sylwestrowa noc w eleganckim towarzystwie w Sali Kongresowej. Moc wrażeń i dobra zabawa – taki wieczór będzie długo wspominany. Muzyczna uczta z jedną z najlepszych orkiestr estradowych w Europie – BBC Radio Big Band. Po raz pierwszy w Polsce! A także dwie rodzime wokalistki: Edyta Górniak i Monika Dryl.

Dzięki uprzejmości STX Jamboree – organizatora koncertów – mamy dla was trzy podwójne wejściówki na pierwszy w koncertów (31 grudnia, g. 19.00). Aby je zdobyć wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe i dać się wylosować.Odpowiedzi na pytanie: w który dzień tygodnia można usłyszeć regularne koncerty BBC Big Band na antenie BBC Radio 2? prosimy kierować na adres redakcja@cgm.pl do 25 grudnia 2009, do godz. 23:59. Rozwiązanie konkursu już w najbliższy weekend. Prawidłową odpowiedź prosimy zawrzeć w tytule e-maila, a w treści podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Jedna osoba może przesłać tylko jedną odpowiedź (w przeciwnym razie nie będzie brana pod uwagę w losowaniu).Osoby, które zdobędą podwójne wejściówki na sylwestrowy koncert BBC Big Band z gościnnym udziałem Edyty Górniak i Moniki Dryl zostaną poinformowane osobnym e-mailem o sposobie odebrania wejściówek.

Podczas sylwestrowego wieczoru, aż na dwóch koncertach, zabrzmią największe przeboje muzyki rozrywkowej i jazzu w porywających aranżacjach! Bilety na koncert to doskonały i wyszukany prezent dla tych, którzy uwielbiają cieszyć się muzyką na żywo!

Pierwszy koncert zacznie się o godzinie 19.00 – to na ten można wygrać bilety, zaś drugi o godzinie 22.30, około godziny 23.30 przewidziana jest przerwa na przywitanie Nowego Roku.

Informacja o biletach:

Pierwszy Wielki Koncert Sylwestrowy w Sali Kongresowej – ceny biletów od 90 zł do 440 zł brutto.

Drugi
Wielki Koncert Sylwestrowy w Sali Kongresowej – ceny biletów od 140 zł
do 490 zł brutto (w ramach biletu udział w imprezie sylwestrowej,
napoje alkoholowe oraz catering, podczas przerwy na przywitanie Nowego
Roku).

Bilety na
Wielkie Sylwestrowe Koncerty w Sali Kongresowej są dostępne w sprzedaży
w kasie biletowej Sali Kongresowej, w wybranych salonach empik oraz
internetowych systemach sprzedaży biletów:  www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketonline.pl, www.bileteria.pl.

Polecane

Share This