Wygraj karnety na Hip Hop Kemp – poznaj szczegóły imprezy


2013.07.28

opublikował:

Wygraj karnety na Hip Hop Kemp – poznaj szczegóły imprezy

Nowojorska legenda rapu, ikona lat 80. i 90., członek
legendarnej grupy Juice Crew – jedyny w swoim rodzaju Big Daddy
Kane
uzupełnia line-up Kempu. Przypominamy o konkursie, w którym rozdajemy dwa podwójne zaproszenia.

Od 22 do 24 sierpnia 2013 Hip Hop Kemp przyciągnie do Hradec Králové pasjonatów czarnych brzmień i gigantów światowej sceny rapu na najbardziej klimatyczny melanż w roku. Za sprawą legendarnej atmosfery, unikalnych możliwości relaksu oraz goszczącej co roku genialnej reprezentacji gatunku, Hip Hop Kemp stał się obowiązkową pozycją dla każdego, kto liczy na niezapomniane wakacje. Przez 3 sierpniowe dni i noce cały Festivalpark wypełniony jest hiphopowymi bitami najlepszej jakości – w hangarach króluje czołówka europejskiego dj-ingu, a na scenie głównej pojawiają się muzyczne szyldy z najwyższej półki. W tym roku będziemy mieli okazję zobaczyć między innymi takich gigantów, jak  Kendrick Lamar, De La Soul, El-P, R.A. The Rugged Man, Oddisee, Apollo Brown & Guilty Simpson, Stalley, Lords Of The Underground, Organized Threat ft. Gavlyn, Poetic Death, Yarah Bravo, DJ Dubplates, DJ Mike Steez. Rok rocznie legendy rapu wspiera także solidna reprezentacja polskich zawodników – na 12. edycji Festiwalu z Atmosferą pojawią się Bisz & B.O.K, Trzeci Wymiar, Miuosh & Kato Band, Te-Tris i W.E.N.A., Zeus, Gruby Brzuch (Grubson, BRK, Jarecki), JWP/ Bez Cenzury, Kali x Paluch,reprezentanci akcji Popkiller Młode Wilki (Solar/Bialas, Medium, Gedz/2sty, Vixen, Kękę, Buka, LJ Karwel, Gospel) oraz Bałagany na Bani.

{reklama-hh}

Hucznej celebracji hip-hopowego święta towarzyszy zawsze gigantyczna integracja na polu namiotowym, full atrakcji Festivalparku oraz beztroski chillout nad jeziorkiem. A to wszystko wraz z gorącym sierpniowym słońcem, zimnym czeskim piwem i urokami malowniczego krajobrazu składa się na niepowtarzalny „Festiwal z atmosferą”.

Bilety na Hip Hop Kemp 2013 są dostępne w cenie 229 zł (Normal) oraz 429 zł (VIP) dla bardziej wymagających festiwalowiczów tylko do końca lipca. Od sierpnia cena wzrasta, a każda pula biletów jest ograniczona. Wejściówki można nabyć w oficjalnym sklepie festiwalowym Urban City.

Wystartowała rezerwacja miejsc w Kempobusach – specjalnych autokarach, które zawiozą festiwalowiczów na Hip Hop Kemp z 15 polskich miast: Gdańska, Gorzowa Wlkp., Katowic, Krakowa, Legnicy, Lublina, Łodzi, Opola, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zielonej Góry. Wygoda, elegancja i bezpieczeństwo, do tego beztroska atmosfera wakacyjnej integracji, projekcje klasycznych filmów, muzyka w głośnikach, paczki z atrakcyjnymi gadżetami – tak w kilku słowach można oddać klimat dojazdu na festiwal Hip Hop Kemp kultowymi już Kempobusami. Największy w Polsce zorganizowany wyjazd na zagraniczne wydarzenie muzyczne wystartuje w sierpniu 2013 już po raz 11

Miejscówki w Kempobusach można wykupić na stronie oficjalnego sklepu Agencji Joytown, polskiego promotora festiwalu HHK – joyStore. Więcej info znajdziecietutaj. 

Polecane

Share This