Wygraj reedycję płyty Hukosa


2011.07.03

opublikował:

Wygraj reedycję płyty Hukosa

„Ostrze moich oskarżeń” to materiał, który pierwotnie ukazał się w 2007 roku i odbił się szerokim echem nie tylko w środowisku hip-hopowym za sprawą kontrowersyjnego, a zarazem bijącego rekordy popularności singla pt. „Panie prezydencie”.

Niedawno poznaliśmy „Okno z widokiem na Polskę”, bonus track do reedycji albumu. To właśnie tego numeru dotyczy konkurs. Zasady są proste. Należy polubić profil Hukosa na Facebooku oraz na adres konkurs.steprecords@gmail.com podesłać odpowiedź na jedno proste pytanie:

W jednej ze zwrotek Hukosa w kawałku „Okno z widokiem na Polskę”  występuje wyraźny follow-up do pewnego klasycznego polskiego kawałka. O jaki numer chodzi?

W mailu prosimy wpisać artystę oraz tytuł. Spośród osób, które przyślą prawidłowe odpowiedzi na adres mailowy podany powyżej  rozlosujemy dwa egzemplarze „Ostrza Moich Oskarżeń”. Konkurs trwa do niedzieli (03.07). „Knajpa Upadłych Morderców” coraz bliżej! Powodzenia!

Uwaga! Pod uwagę będą brane tylko osoby, które spełniły wszystkie wymagania konkursowe (czyt. polubiły fanpage Hukosa oraz prawidłowo odpowiedziały na pytanie).

Hukos, „Okno z widokiem na Polskę”:

Tagi


Polecane

Share This